BOĞA

BOĞA

Boğa

 

 

 

BOĞA BURCU EKİM AYI ÖNGÖRÜLERİM;

Venüs gezegeninin ayın ilk günlerinde Başak burcuna geçmesiyle birlikte Eğer çocuğunuz varsa özellikle ilk çocuğunuzla ilgili onu şanslı kılan pek çok gelişmenin gündeme geleceği konusuna dikkat çekiliyor. Çocuğunuzun yapmakta oldukları ile gündeme olumlu bir şekilde gelmesi sizi de mutlu edecektir. Ayrıca eğer bir partner ihtiyacınız varsa bu ay biraz detayları dikkatinizi dağıtsa da gündeme bir aşk gelebilir. Yada biraz detaylara önem veren ve her şeyin mükemmel olmasından yana olan bir partner yaşamınıza gire bilir. Tabi bazı Yükselen Boğalar da kendilerini daha rahat ifade edebilecekleri, yaptıkları işlerde fark edilebilecekleri ve küçük bazı şans oyunlarında kazana bilecekleri bir döneme giriyorlar. Genel anlamda keyif alacağınız hobilerinizle ilgilenmek de size iyi , mutlu, keyifli, sevgi dolu bir ay geçirmeniz için destek olabilecektir. Venüs gezegeni sizin yönetici gezegeniniz ve yine toprak elementine geçerek size destek olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken husus, Venüs gezegeninin temsil ettiği konular arasında olan, aşk, para, keyif, konuları gündeminize geldiğinde Başak burcunun tedirginliğinden , acabalarından, aşırı irdelemesinden, endişelerinden ve çekingenliğinden çok fazla etkilenmeden detaycılığına kendinizi fazlaca kaptırmadan aşkın, mutluluğun, sevginin ve paranın tadını çıkarmaya çalışmalısınız.

Para ve maddi kazanımlarınız ile ilgili yaşam alanınızda bulunan ve size bu konularda şans getiren Jüpiter gezegeni 5 Ekim tarihinde retroya girecek. Bu hareket 2013 yılı Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olduğundan bu tarihler arasında maddi konularda ki planlamalarınızda daha dikkatli olmanız ve yatırımlarınız yada harcamalarınız konusunda iyi planlamalar yapmanızda fayda olacaktır. Paranızı nereye harcayacağınızı çok iyi değerlendirmelisiniz. Uzun vadeli düşünmekte fayda var.

Satürn gezegeni sizin için evlilik, ortaklıklar, bağımlılıklar ve bazı projeler, yarışmalar , rakipleriniz ile ilgili alanınıza girerek sizin bu konularda biraz daha sorumluluklar alarak daha ciddi çabalamanızı gerekli kılabilir. Ancak evliliğinde sorunlar yaşayan bazı yükselen Boğa burçları , bu konuda sıkıntılı günler geçire bilirler bunu önlemek için öncelikle evlilikleri ile ilgili olarak ne istediklerine karar vermelerinde yarar olacağını düşünüyorum. Sonrası ona göre eğer eşimi çok seviyorum onun bu sıkıntılı gününde yada bazı sorunlar yaşanırken onun yanında olmalıyım diyebilecekseniz bilmelisiniz ki Satürn bu burçtaki konumundan sonra size bazı hediyeler vererek ayrılacaktır. Ancak daha baştan hayır ben bu sıkıntıları çekmek istemiyorum diyorsanız ki bunlar evlilik, ortaklıklar, bağımlılıklar ve bazı projeler, yarışmalar , rakipleriniz ile ilgili her konuda olabilir o zaman size önerim 2, 2.5 yıl hiç uğraşmayın ve baştan ne yapmak istiyorsanız onun kararını alın. Zira bu uzun dönem boyunca bahsettiğim konularda biraz fazla sorumluluklar almanız gerekecek. Bazen bu konularda uğraşırken de engellenmeler, kıstırılmalar yaşana bilir. Ancak sabredenler için çabalamalarının karşılığı da verilecektir. Bunun kararını siz vermelisiniz.

Ayın ortalarında Terazi burcunda bu ayın yeni enerjileri bekliyor olacak. 15 Ekim tarihinden itibaren yepyeni istekler, hevesler, başlangıçlar ve yaşam enerjisi sizin İş, çalışma ile ilgili konularınızda, iş ortamınızda , çalışma arkadaşlarınızla ilgili ve sağlığınızla ilgili olan konularda kullanılmak üzere hazır bekliyor olacaktır. Bunun için size 15 gün gibi de bir süre veriliyor. Yani işiniz ve çalışmalarınız ve bunların yaptığınız ortamla ilgili yepyeni gelişmeler gündeminize gelebilir. Bu fırsatları ne şekilde değerlendireceğiniz de size kalıyor. Tabi bunlar için önceden düşündüğünüz bazı planlar varsa onların da değerlendirilmesi söz konusu olacaktır.

Ayın son günlerinde etkisini hissedeceğiniz ve sizin burcunuzda yaşanacak olan Dolunay fazında da artık bunca zamandır verdiğiniz uğraşmaların, çabalamaların karşılığını alma zamanının geldiğine işaret ediliyor. Bu sürede yaşadığınız yerden ayrılma kararı alabilir ve bazı konulara da son verebilirsiniz. Bu kararları almanız için de pek çok gelişme yaşanabilir. Akılcı ve uzun vadeli planlar her zaman size fayda sağlayacaktır. Tabi bu uzun vadeli kararları alırken yaşadığınız anı da yaşamayı ihmal etmemeye özen göstermenizde yarar var.

Gönlünüzün güzelliğine denk mutluluk, huzur, başarı ve sevgi sizinle olsun.