ASLAN

ASLAN

Aslan

 

 

 

ASLAN BURCU EKİM AYI ÖNGÖRÜLERİM;
3 Ekim tarihinde maddi kazanım ve harcamalarınızı anlatan alana Venüs gezegeni geçiyor olacak. Venüs küçük ölçekli kazanımlara işaret eder, belki de günü yada zor bir anınızı kurtara bilir. Başak burcunda olduğundan gündeminize aşırı detay sunan sizi huzursuz edebilecek ve belki de bu yüzden manevi olarak bazı kayıplar yaşatacak bazı konuları da taşıyacaktır. Bu dönemde maddi konularda önünüze gelen koşulların gelip geçici olabileceğini unutmamalısınız. Evet musluktan akan su bu ay biraz daha tazikli akacaktır önerim bu fazlalığı gereksiz harcamalarda kullanmayın. Elinize geçecek olan paranın devamı gelmeye bilir onun için tasarrufa yada acil ihtiyaçlara harcamanızda fayda var. Eğer ortak kullanımınızda bulunan toplu bir miktar varsa onu da aylık olarak değerlendirmenizi öneriyorum.

Yine ayın ilk günlerinde, İkizler burcunda ki Jüpiter gezegeni retro hareketine başlıyor. Haziran ayından bu yana size destek veren gruplar, topluluklar yada kalabalıklar da bir artış yaşanmış olabilir. Bu durum eğer sizin egonuzu biraz genişlettiyse şimdi kendinizle ilgili bu durumu bir değerlendirmeniz için belki egonuzu dengelemeniz için , etrafınızda ki o kalabalık birden kaybola bilir. Böyle bir durum yaşanacak olursa eğer o zaman kendinizin ortaya koyduğu kuralları tekrar bir değerlendirmenizde fayda olacaktır.

5 Ekim tarihinde uzun süre kalacağı Akrep burcuna geçecek olan Satürn gezegeni, sizin ev, aile, yuva ile ilgili sorumluluklarınızı arttırarak belki kök salmak çabalarınızı yoğunlaştıracaktır. Önümüzde ki 2- 2.5 yıl içinde ev,yuva,aile ve eril enerji ile ilgili pek çok zorlanacağınız konu gündeminize gelerek bunlarla ilgilenmek zorunluluğu verebilir. Dolayısıyla bu uğraşlarınız nedeniyle kariyer ve mesleğinizi uygulamak için de bazı kısıtlamalar, zorlanmalar, engellemeler yaşana bilir. Satürn gezegeni şimdi size yaptığınız işten ayrılmayı da gündeminize getirerek kendiniz için hem yuva aile ve hem de meslek kariyer açısından nelerin daha iyi olabileceği konusunda farkındalıklar yaşamanıza etki edecektir. İleri ki aylarda bu konu ile ilgili olarak detaylar yazmaya devam edeceğim.

Bu ay yaşanacak olan Yeniay , ayın tam da ortalarında Terazi burcunda yaşanacak. Siz bu tarihten itibaren masanızın üstünde bulunan işleriniz ile ilgili, her daim görüştüğünüz kişiler ile ilgili, danışanlarınız ile ilgili olarak özellikle haberleşmeleri de içine alacak şekilde yeni kararlar alabilir ve yeni uygulamalar başlata bilirsiniz. Bazı süresi dolmuş olan arkadaşlıklarınızın da bir şekilde etrafınızdan ayrılmalarına da bu dönemde şahit olabilirsiniz.

29 Ekim tarihinde yaşanacak olan Dolunay Boğa burcunda olacaktır. Biliyorsunuz Boğa çok sakin olan enerjisiyle tanınır. Ancak sinirlendiğinde de etrafında ne var ne yok her şeyi yıkabilir. Dolayısıyla bu anlamların anlatıldığı ve sizin için Toplum önünde gösterdiğiniz, mesleğinizde ve kariyerinde gösterdiğiniz izlenimde bu şekilde olup, eğer bu dolunay zamanında annenizle olan ilişkinizde, mesleğinizde yada kariyerinizde bu sabrın gösterilemeyeceği bir konuma gelebilme ihtimaliniz yüksek olabilir. Sizi çileden çıkaracak olaylar gündeme gelse de sağduyulu davranmayı ihmal etmemelisiniz. Siza bir pire için yorganın yanabileceği durumlar yaşana bilir.

Sizi gerçekten sevenleri fark edebileceğiniz bir ay diliyorum.