Biber Bar’da Pazar Partileri Başlıyor!

Biber Bar’da Pazar Partileri Başlıyor!

1.683 views
0
PAYLAŞ

“Cumartesi, Seni Pazar ile Aldatıyorum”

Biber Bar’da Pazar Partileri Başlıyor!

İstanbul gecelerinin en popüler adreslerinden, iş çıkışlarının değişmez buluşma noktası Biber Bar, ilginç bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de 80’li ve 90’lı yıllarda çok popüler olan ve günümüzde New York, Milano, Paris gibi büyük şehirlerde tekrar son trend haline gelen gündüz discoları Biber Bar’da yeniden hayat buluyor.

 

Bir ay boyunca Pazar günleri bu özel etkinlik için açık olacak Biber Bar, “Biber Sunday Party”leri  “Cumartesi, seni Pazar ile aldatıyorum” konsepti ile Pazar günü eğlenmek isteyenlerin ve Cumartesi gecesini kaçıranların alternatifi olacak. İlk party 22 Mart 2015, Pazar günü start alacak.

 

Biber_Sunday_Party

 

Mekanın işletmecisi Selma Şeşbeş “Geçtiğimiz kış başlayan pazar geceleri dışarı çıkma modası, başlangıçta kimselerin kulağına hoş gelmiyordu. Malum ertesi gün iş güç var, haftaya zinde ve sağlam başlamalı. Genelde insanlar Cuma ve Cumartesi kurtlarını döker, Pazar günü ise erkenden yatardı. Ne olduysa oldu; İstanbul’da Pazar eğlenceleri, Cumartesileri geçti. Cuma ve Cumartesi günü hınca hınç dolu olan mekanlardaki kalabalıktan sıyrılmak, kendini daha özel hissetmek isteyenler bu güne yöneldi. Hem Pazar günü eğlenerek, Pazartesi günü sendromunu atlatmak, tanıdık birilerine rastlamak ve en keyifli tarafı ise İstanbul’da hiç trafiğin olmaması.. Dolayısı ile Cumartesi’ni Pazar günü ile aldatmak şimdilerde çok mantıklı”

 

“Biber Sunday Party” Pazar Diskosu’nda DJ Fırat ile yerli/yabancı pop müzik, chill-out, lounge, soul, funk eşliğinde, biberli yeni kokteylleri yudumlamak, Biber’in meşhur tapas ikramlarını tatmak ve “Pazar Pazar” eğlenmek için Biber Bar’a uğrayın.

 

Bir ay boyunca Pazar günleri de açık olacak olan Nişantaşı Biber Bar, bundan sonra her Pazar, Cumartesi gecesi enerjisinde Pazar günü rahatlığında, yeni kokteyller, atıştırmalıklar ve enerjik müzikler ile konuklarına neşeli ve bir o kadar da dinlendirici bir ortam sunacak.

 

Keyifli ritüellerin değişmez yeri, bir Nişantaşı klasiği… Enfes tatları, rahatlatıcı ortamı ve değişmeyen kalitesiyle Biber Bar Nişantaşı sizleri bekliyor.Biber Bar’ın büyüsüne kapılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey yerinizi ayırtmak!

 

Biber Bar / Abdi İpekçi Cad. No:36, Nişantaşı, İstanbul / Telefon: 0 212 231 41 05

PAYLAŞ
Önceki HaberVogue dergisinin 73 sorusu
Sonraki HaberSoho House istanbul'da!
Mekan dedektifi, İstanbul Günlüğü fikir kaynağı...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN