Red Bull Music Academy Night Rotayı Bodrum’a çevirdi

Red Bull Music Academy Night Rotayı Bodrum’a çevirdi

1.752 views
0
PAYLAŞ

Red Bull Music Academy (RBMA) Night bu kez Bodrum Xuma Beach’te müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 8 Ağustos Cuma gecesi, Yalıkavak Xuma Beach’te gerçekleşecek partide Barış K, RBMA mezunlarından Kaan Düzarat ve DJ Ahu performans sergileyecek.

RBMA Night 8 Agustos Bodrum Xuma Beach

Yıl boyunca müzik dünyasının uluslararası arenadaki önemli isimlerini ve yerli yeteneklerini başta İstanbul olmak üzere farklı şehirlerde müzikseverlerle buluşturan Red Bull Music Academy Night bu kez rotayı Bodrum’a çeviriyor ve Xuma Beach’e konuk oluyor.
Müzikseverlere Bodrum’un en gözde koylarından birinde unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlayan partide RBMA 2013 New York katılımcılarından Kaan Düzarat, RBMA 2005 Seattle katılımcılarından DJ Ahu ve bu yıl Chill-Out Festival’da RBMA Sahnesi’nde de müzikseverlerle buluşan Barış K setin başında olacak.
Akşamüstü başlayıp geç saatlere kadar devam edecek partiyi kaçırmak istemiyorsanız 8 Ağustos’u şimdiden ajandalarınıza not edin.
Red Bull Music Academy Night’a redbull.com/muzik adresindeki formu doldurarak davetiye kazanabilirsiniz.
Tarih: 8 Ağustos 2014 Cuma
Saat: 16:00
Yer: Xuma Yalıkavak
Red Bull Music Academy Hakkında
15 yıldır dünyanın farklı şehirlerini müzikle buluşturan Red Bull Music Academy (RBMA), ikişer haftalık iki dönem boyunca farklı coğrafyalardan en iyi ritim ve ses yaratıcılarını; kayıt stüdyoları, müzik profesyonelleri ile söyleşiler ve şehrin önde gelen kulüplerinde gerçekleşen performanslarla bir araya getiren uluslararası bir müzik atölyesidir.
www.redbullmusicacademy.com
www.rbmaradio.com
www.redbull.com/muzik

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN