Tefal ile bayram sofraları rengarenk!

Tefal ile bayram sofraları rengarenk!

1.661 views
0
PAYLAŞ

Tefal, doğanın renklerini bulusturan ‘Ceramic Colors’ serisi ve dünyada ilk kez kullanılan Thermo-Spot teknolojisi ile bayram sofralarınıza misafir oluyor.

Tefal_Mavi_Tava_26 cm_84TL
Hem sağlık hem de kaliteden ödün vermeden mutfak ürünleri tasarlayan Tefal, ilk renkli serisi ‘Ceramic Colors’ ile mutfaklarınıza bayramı getirmeye hazır.
Dünyanın tava tenceredeki öncü firmalarından Tefal, sağlık ve kaliteden vazgeçmeden sevdikleriniz için yemek yapmayı eğlenceli hale getiren renkli ‘Ceramic Colors’ serisini sunuyor. Bu seride bir ilki daha gerçekleştiren Tefal, ilk defa seramik tavalarla Thermo-Spot teknolojisini bir arada kullanıyor.
Tüketicisine sunduğu her üründe önce ‘sağlık ve kullanıcı dostu tasarım’ diyen marka, tüm bu özellikleriyle doğanın renklerini bir araya getirdi. Pembe, mavi ve yeşil renkleriyle sunulan seride 8 farklı tencere – tava seçeneği yer alıyor.
Özel seramik kaplamaları ve seramikte dünyada ilk kez kullanılan benzersiz Thermo-spot teknolojisi ile dikkat çeken renkli tasarımlar, 20 ile 28 cm arasında değişen boyutları ve 84,90 TL ile 129,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla bayram sofralarını şenlendirmek için raflardaki yerini aldı.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN