D-Hotel Maris Coliseum Sahnesi unutulmaz performanslara ev sahipliği yapıyor

D-Hotel Maris Coliseum Sahnesi unutulmaz performanslara ev sahipliği yapıyor

1.460 views
0
PAYLAŞ

Ege ve Akdeniz’in birleştiği büyüleyici Datça Yarımadası’ndaki eşsiz konumu ile dünyanın en sıra dışı otellerinden biri olan D-Hotel Maris, misafirlerinin muhteşem doğa manzarasına karşı, şezlonga uzanıp müzik ziyafeti yaşamalarına olanak veren özel plajı Coliseum’da ağırlayacağı dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçılarla yaza damgasını vuruyor!

Giovanca_web_page_banner_tr
Giovanca

Otelcilik sektöründe dünya çapında prestij sahibi “The Leading Hotels of the World” üyeliğine sahip Türkiye’de ilk resort otel olan D-Hotel Maris, düzenlediği festival, konser ve kültür-sanat etkinlikleriyle fark yaratan Pozitif Live ile işbirliği yaparak dünya starlarını yaz boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

Dünyaca tanınmış DJ’ler, ünlü müzisyenler ve efsanevi caz orkestraları, D-Hotel Maris’in her biri farklı konseptte beş özel plajından biri olan ve yarımadanın ucunda yer alan Coliseum’da performanslarını sergileyecek ve dileyen misafirler, D-Hotel Maris’in imzası niteliğindeki plajının bembeyaz kumlarına uzanarak muhteşem manzaraya karşı eşsiz bir ortamda bu müzik ziyafetlerini dinleme şansına sahip olacak.

D-Hotel Maris Coliseum’da Müziğin Ritmini Yakalayın
Akdeniz’in Ege’yle buluştuğu noktaya bakan nefes kesici mekanda yaz boyunca devam edecek, misafirlerin #soundofdhotelmaris hashtag’i ile müzik keyfini paylaşabileceği konserler serisi Ağustos ve Eylül ayında da hız kesmeden devam ediyor. konserler kapsamında 2 Ağustos’ta cazın tüm güzel tonları Giovanca ve Electro Deluxe’in büyüleyici bir performansıyla sahneye taşınacak. 09 Ağustos’ta Imam Baıldı, 16 Ağustos’ta dünyaca ünlü Fransız DJ David Vendetta, 23 Ağustos‘ta muhteşem caz performansıyla China Moses, 30 Ağustos’ta Akdeniz ritimleriyle Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars Coliseum sahnesinde olacak.

Coliseum Konserlerinde 5 Eylül’de modern Balkan ezgileriyle Shantel misafirlerle buluşacak. 6 Eylül’de Della Miles ile devam edecek konserler, 13 Eylül’de Burhan Öçal’ın unutulmaz performansı ile son bulacak.

Web: www.dhotel.com.tr, Tel: + 90 252 441 2000, Bilgi için: reservation@dhotel.com.tr

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN