Cloud 34’te eğlence terasa taşındı!

Cloud 34’te eğlence terasa taşındı!

3.133 views
0
PAYLAŞ

Hilton İstanbul Bomonti’nin rooftop barı Cloud 34, yeni yazlık mekanında konuklarına havuz başında, yıldızların altında eğlenme fırsatını sunuyor.

Cloud 34
Yaratıcı barmenler tarafından hazırlanan sıra dışı kokteylleri ve ev sahipliği yaptığı etkinliklerle kısa sürede şehrin en gözde eğlence mekanları arasına giren Cloud 34, konuklarını yazlık terasında ağırlamaya başladı. Hilton İstanbul Bomonti bünyesindeki bar, yaz süresince açık havada, havuz başındaki şık ve ferah mekanında hizmet verecek.
Cloud 34, her zevke hitap eden alkollü ve alkolsüz kokteyllerinin yanı sıra usta şef Yannis Manikis’in imzasını taşıyan atıştırmalık lezzetleriyle de fark yaratıyor. Barın yaz için yenilenen menüsünde, hafif ve sağlıklı dürüm seçenekleri, Akdeniz’in en taze ürünleriyle hazırlanan sandviçler ve biri vejeteryan olmak üzere üç adet box menü yer alıyor. Gül lokumlu ve susam, bal, krokanlı başta olmak üzere dondurma seçenekleri de unutulmamış.
Konuklarına bunaltıcı yaz günlerinin stresini yıldızların altındaki serin bir ortamda, müzik ve dans eşliğinde atma fırsatı sunan Cloud 34, Pazar günleri hariç haftanın her günü 20.00 – 02.00 saatleri arasında hizmet verecek.
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 05497903144
bomonti.fb@hilton.com
www.facebook.com/cloud34bomonti
www.twitter.com/cloud34bomonti

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN