New York Times’ın en çok satanlar listesindeki “Omni Diyeti” kitabı Türkçe’de

New York Times’ın en çok satanlar listesindeki “Omni Diyeti” kitabı Türkçe’de

1.395 views
0
PAYLAŞ

Omni Diyeti ile 2 haftada 5,5 kilo vereceksiniz

Omni Diyeti, hastalıklarla mücadele eden taze sebze, meyve türü gıdalarla beyni uyanık tutup kasların ve organların yüksek kondisyonda çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli proteinleri birleştiren basit bir beslenme planıdır.

PENA_Omni_Diyeti_Tana_Amen2
Tana Amen

Yüzde 70 bitki temelli gıdalar ile yüzde 30 protein oranı sayesinde enerjiyi artırır, hastalık riski azalır, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlenir ve ciddi miktarda kilo vermeyi sağlayan Omni Diyeti tüm vücut sağlığına baştan aşağı katkıda bulunuyor.
“Beslenmeye pratik bir yaklaşım sunan Omni Diyeti ile sağlığınız için yararlı olan lezzetli yiyecekleri keşfedeceksiniz.”– Dr. Mehmet Öz
Yemek yemeyi seviyor ve bunun hayatınızda önemli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ancak yediklerinizin sağlığınızı kötü etkileyip ve size kilo mu aldırıyor? Amerikalı beslenme ve sağlık uzmanı Tana Amen’ın, New York Times’ın en çok satanlar listesinde yer alan “Omni Diyeti” Pena Yayınları tarafından yayınlandı.

Haftada 5 buçuk kilo vermek için
Omni Diyeti yöntemiyle besinler ilacınız olacak, kilo verirken yemek alışkanlıklarınızı ve hayat perspektifinizi değiştireceksiniz. Tana Amen’ın denenmiş teknikleriyle iki haftada 5 buçuk kiloya kadar kilo verebileceksiniz. Amerika’da yaşan Dr. Mehmet Öz de kitapla ilgili olarak Omni Diyeti, yemek yemeye düşünceli ve pratik bir yaklaşım sunduğuna dikkat çekerek, “Sağlığınıza iyi gelecek lezzetli ve sıhhi gıdaları Omni Diyeti ile keşfedin.” diyor.

Omni, hepsi demektir ve sağlıklı kaynaklardan gelen bütün besinlere ihtiyacınız vardır. Basit, bilime sayalı, bitkisel besinler ile yüksek kaliteli proteinlerin ideal oranından oluşan Omni Diyeti’nin içinde her şey vardır. Tana Amen’ın geliştirdiği diyet planına göre yüzde 70 meyve, sebze ve yüzde 30 protein tüketerek enerjinizi yükseltmek, hastalık riskini düşürmek, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlemek, kilo vermek ve vücuda tamamen sağlık kazandırmak mümkündür.

Omni Diyeti ile içinizdeki doktoru ortaya çıkarın
Optimal bir sağlık programı olan bu mucizevi diyet, ikişer haftalık üç aşamadan ve bunu takip eden bir bakım planından oluşuyor ve lezzetli tarifler ile sağlıklı yaşam tavsiyeleri içeriyor. Tana Amen tarafından denenmiş, gerçek tekniklerle yemek yeme krizi anlarında hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Gıda bilimine dayanan Omni Diyeti, size en doğru beslenme şeklini vaat ediyor ve içinizdeki doğal şifa gücünün ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.
Omni Diyeti’yle;
• Kilo vereceksiniz.
• Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
• Gençleşeceksiniz.
• Beyniniz daha iyi çalışacak.
• Hastalıklardan korunacaksınız.

Hem samimi hem cesaretlendirici
“Omni Diyeti”nde Tana Amen, okuyucuyu tıp terimlerine boğmadan, detaylı ama kolay anlaşılabilir açıklamalarla tavsiye ettiği besinlerin sağlığa ve iyi bir yaşam sürdürmeye olan katkısını anlatıyor. Kitap, samimi tavsiyelerle zaman zaman arkadaşlar arasında bir sohbet havasına bürünürken, Tana Amen bir beslenme koçu gibi her adımda okuyucuların yanında olarak onları cesaretlendiriyor. Neyi neden yapmaları gerektiğini açıklarken, okuyucunun aklına takılan tüm soruları yanıtlıyor.
Omni Diyeti, her seferinde başka bir diyete başlayıp istediği sonucu alamayanlar için onları istedikleri yere götürecek doğru harita. Omni Diyeti, kalıcı bir hayat tarzı değişikliği yapıp ömrünüzün geri kalanında o değişiklikleri korumak için var. Omni Diyeti ile iki hafta içinde nasıl sağlıklı, mutlu ve enerjik hissettiğinizin farklına bile varmayacaksınız.

Omni Diyeti
Yazar : Tana Amen
Çeviri : Levent Aydoğan
Yayınevi : Pena Yayınları
Tür : Sağlık Beslenme Diyet
Sayfa Sayıs : 344
Fiyat : 24.00TL

Tana Amen Hakkında:
Sağlık uzmanı ve ünlü bir konuşmacı olan yazar Tana Amen aynı zamanda Rick Warren, Dr. Daniel Amen, Dr. Mark Hyman ve Dr. Mehmet Öz gibi sağlık dünyasının önde gelen otoriterleri tarafından yürütülen, kapsamlı bir sağlık hareketi olan popüler Daniel Planı içinde koç ve beslenme uzmanı olarak yer almaktadır. Birçok dergi ve gazetede yazıları yayınlanan, televizyon ve radyo programlarına konuşmacı olarak katılan Tana Amen eşi beyin doktoru Dr Daniel Amen ile birlikte yaşamaktadır. Eşiyle birlikte Amen Klinikleri’nde yüz binlerce Amen takipçisine beslenme konusunda destek olan yazar hakkında daha fazla bilgi için yazarın www.tanaamen.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN