“MIXO TERRACE” KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR…

“MIXO TERRACE” KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR…

1.311 views
0
PAYLAŞ

Taksim’ de bulunan Martı İstanbul Hotel’ in üzerinde yer alan;boğazdan eski İstanbul ve Marmara Denizi’ ne kadar  uzanan müthiş manzarasıyla, Taksim’ in en özel terasına sahip, başarılı mimar Zeynep Fadıllıoğlu’ nun tasarladığı MIXO TERRACE; iddialı mönüsü,kaliteli müzik anlayışı  ve davetkar ortamı ile sizleri unutamayacağınız bir deneyime davet ediyor.

Keşfedilmeyi bekleyen sürpriz…

 

Saat 17:00’ den 04:00’ e kadar hizmet veren, işletmesi Tuğsan Kılıçarslan tarafından yapılan MIXO TERRACEakşam üstü saatlerinde bir şeyler içmek ve atıştırmak için uğrayabileceğiniz, manzara eşliğinde akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz veya gece müziğin ritmine kendinizi bırakabileceğiniz bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Mixologist uzmanlarının hazırladığı fresh kokteyllerle başlayan ritüeliniz, şefimizin sihirli dokunuşlarıyla hazırlanan dünya mutfağının harmanından oluşan mönüden seçeceğiniz lezzetlerle doruk noktasına ulaşırken, gecenin ilerleyen saatlerinde kaliteli müzik eşliğindeki eğlence sınırlarınızı zorlayacak.

 

Mixo Terrac

 

 

Müzik ve dansın gökyüzündeki buluşması…

 

MIXO TERRACE, kaliteli müzik anlayışıyla beraber FG Radio’ nun başarılı djlerinden Yeliz Demiray lounge, chill out, jazzy house, deep funky house tarzı müziklerini, eğlenceyle birleştirerek farklı duruşuyla hayatınıza yeni bir enerji katıyor. Müdavimi haline geleceğiniz mekanda kişiye özel davetler, iş yemekleri, özel dj performanslarının yapılacağı partiler de düzenleniyor.

 

MIXO TERRACE, exclusive şefler öncülüğünde hazırlanan mönüsü, enfes tatların denenmemiş alternatiflerini ustaca bir ahenkle bir arada sunarak, akşamüstü keyfinden geceye kadar uzanan muhteşem bir deneyim yaşatmak için konuklarını bekliyor. Zencefilli Izgara Kuşkonmaz’ dan Izgara Deniz Tarağı’ na, Adaçaylı Ravioli,’ den, özel hazırlanmış Dana Kaburga ya kadar bir çok değişik lezzet sizleri bir serüvene hazırlıyor. Özel dekorasyon ve mönü oluşumunun yanı sıra, muhteşem manzarasına karşı yiyebileceğiniz akşam yemekleri ile MIXO TERRACE,sizi İstanbul’ un en güzel terasının büyüsüne eşlik etmeye davet ediyor.

 

Mekanın ruhunu oluşturan çizgiler ve renkler, neşeli, dinamik, genç bir ambiyans yaratıyor…

 

Mekanda güçlü bir enerji noktası yaratan, her yerden manzarayı görebilecek şekilde konumlandırılan “ada bar”, ergonomisi ile hem yemek yenmesine hem de toplanma noktasına imkan vererek günümüz dinamizmini yakalıyor. Farklı kademelerde konumlandırılan oturma grupları da mekanda görme ve görülme duygusunu güçlendiriyor.

 

 

Taksim’ in en büyük terası olma özelliğini taşıyan, sizlere hem şehrin içinde olmanın hem  gökyüzüne yakın olmanın zevkini tattıracak olan MIXO TERRACE, şehir tutsaklarının kaçış noktası oluyor.

 

Gündüz 17:00’ den gece 04:00’ e kadar kapıları açık olan MIXO TERRACE, 23:00’ e kadar verdiği mutfak hizmeti, yemek servis kültürü, farklı ama samimi sunumları, otopark avantajı, sıcak ve davetkar atmosferiyle Taksim’ in kalbinde keşfetmenizi bekliyor, karşılaşacağınız sürpriz sizi şaşırtacak!

 

Adres: :  Martı İstanbul Otel üstü – Abdulhakhamit Cad. No. 25/B, Taksim, 34435 Istanbul

PAYLAŞ
Önceki Haberİstanbul'da CRR Gitar Günleri ile gitar şöleni
Sonraki Haber
Mekan dedektifi, İstanbul Günlüğü fikir kaynağı...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN