Kinetix, Yüksek Sadakat ile üniversiteleri coşturmaya geliyor!

Kinetix, Yüksek Sadakat ile üniversiteleri coşturmaya geliyor!

750 views
0
PAYLAŞ

Üniversite festivallerine farklı bir soluk getirmek için yola çıkan Kinetix, Mayıs ayında tam altı üniversitede birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atarken, son yılların en sevilen gruplardan Yüksek Sadakat’i de gençlerle buluşturacak. İstanbul, Eskişehir, Antalya, Isparta, Ankara ve İzmit’teki öğrenciler “Kinetix Fest” ile eğlencenin doruklarına çıkacak.

“Kendine Çeker” sloganıyla gençlerle buluşan Kinetix, şimdi de #kinetixfestivaleçeker diyerek üniversitelileri eğlenceli bir festivale davet ediyor. Altı kampüste 250 binin üzerinde öğrenci ile buluşacak olan “Kinetix Fest”, 9 Mayıs’ta İstanbul Üniversitesi’nde başlayacak. Üniversite öğrencilerinin şarkılarına eşlik etmeyi en çok sevdiği gruplardan olan Yüksek Sadakat, altı ilde “Kinetix Sahnesi”nde vereceği konserlerle gençlere keyifli dakikalar yaşatacak. Yüksek Sadakat performansının yanı sıra; festival süresince gençler, MC Ali Tınaz’ın yönlendirmesiyle “Dance Pad” gibi birbirinden eğlenceli, heyecanlı aktivitelere katılma şansı yakalayacak ve sürpriz hediyeler kazanacaklar. Kinetix severlerin ayakkabı satın alabilecekleri online satış noktası da festival ortamında eğlenceli bir alışveriş fırsatı sunacak.

İstanbul Üniversitesi’nde başlayacak festival sırasıyla Eskişehir, Antalya, Isparta, Ankara ve İzmit’te gençlerle buluşacak. “Kinetix Fest”in kapanışı ise 22 Mayıs’ta İzmit Kocaeli Üniversitesi’nde yapılacak. Ayrıntılar www.kinetixfest.com’da.

Kinetix Festivali Programı
09 Mayıs Cuma – İstanbul Üniversitesi
12 Mayıs Pazartesi – Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
13 Mayıs Salı -Antalya Akdeniz Üniversitesi
15 Mayıs Perşembe – Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi
21 Mayıs Çarşamba – Ankara Hacettepe Üniversitesi
22 Mayıs Perşembe -İzmit Kocaeli Üniversitesi

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN