Sevilen Balkan müzisyen Goran Bregoviç Zorlu Center PSM’ye geliyor

Sevilen Balkan müzisyen Goran Bregoviç Zorlu Center PSM’ye geliyor

735 views
0
PAYLAŞ

Köklerini Balkan ezgilerinden alan müziğiyle sayısız sinema ve tiyatro müziğine imza atan Goran Bregoviç, 8 Mart tarihinde, Zorlu Center PSM’de sevenleriyle buluşacak. “The Wedding & The Funeral Band”in geleneksel perküsyonla uyumunu sahneye taşıyacağı konseriyle Bregoviç, İstanbullu hayranlarına keyifli bir müzik ziyafeti hazırlıyor.

Goran_Bregovic_Alkohol_2_promo_1
1978 yılında Mica Milosevic’in Nije Nego filmiyleilk film müziğini besteleyen,tiyatro ve sinema eserleri için hayranlık uyandıran müzikler yapmanın yanı sıra müzikal kariyerine 12 albüm ve binlerce kişinin izlediği pek çok konser sığdıran müzisyen Goran Bregoviç, İstanbullu hayranlarıyla bir kez daha bir araya gelecek.

1995’te Cannes Film Festivali’nde ödül kazanan, ünlü yönetmen Emir Kusturica ile Underground ve White Cat Black Cat gibi pek çok unutulmaz filmin müziğine imza atan, 1994 yılında Altın Palmiye alan La Reine Margot’nun ve Can Dündar’ın yazıp yönettiği Mustafa adlı belgeselin müziklerini besteleyen Bregoviç, Sezen Aksu ve Candan Erçetin’le verdiği ortak konserlerle de Türkiye’de geniş kitlelerin hayranlığını kazandı.

Geleneksel Bulgar polifonileri taşıyan çingenorkestrası “The Wedding & The Funeral Band”in elektrogitar ve rock aksanına sahip geleneksel perküsyonla uyumlu hale geleceği konser, 8 Mart Cumartesi saat 21.00’de Zorlu Center PSM’de.

Tarih: 8 Mart 2014Cumartesi, 21.00
Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro
Bilet Fiyatları: 62 TL, 85 TL, 105 TL, 130 TL, 175 TL

Zorlu Center PSM’den öğrencilere jest!
Zorlu Center PSM, sanatsever gençleri de düşünerek limitli öğrenci biletlerini satışa sunuyor. Sevdiği müzisyeni dinlemek, Broadway Show’larını izlemek ya da farklı gösterileri Zorlu Center PSM’de takip etmek isteyen öğrenciler, performans günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında, 20 TL’ye bilet alabilecek!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN