“Mecrea.com” Bahara Merhaba partisiyle modaseverleri yılın en şık partisinde buluşturdu

“Mecrea.com” Bahara Merhaba partisiyle modaseverleri yılın en şık partisinde buluşturdu

1.440 views
0
PAYLAŞ

 

Lüks ve kaliteli olanı ulaşılabilir kılan anlayışıyla online giyim alışverişinde fark yaratan mecrea.com, 2014 baharını Powerturk işbirliğiyle çok özel bir parti düzenleyerek karşıladı. Pek çok moda editörü, blogger ve ünlü ismin katıldığı gecede özel sürprizler ve DJ performansları da bahar havasını dans pistinde estirerek keyifli saatler yaşattı.

 IMG_7313_800x533

 

 

 

Daima şık ve stil sahibi olmak için servetler harcamak değil, sadece doğru adresleri bilmek gerektiğinin altını çizen Mecrea.com, adı ve konseptiyle bir yaşam biçimi olan moda tutkusuna gönderme “Laundry – Fashion Brain Wash” partisiyle gönderme yaparak baharın gelişini kutladı. 2014’ün  ilk bahar partisinde Sitenin takipçileri, tanınmış moda editörleri ve bir çok ünlü isim yılın bu en güzel mevsimini  dj’lerin  özel performansları eşliğinde birlikte eğlenerek karşıladı.

 

Bireysel tasarımcıların benzersiz modelleri, sadece bilenlerin yolunun düştüğü tarz sahibi butiklerin ürünleri ve dünyaca tanınmış lüks markaların en üst kalitedeki parçalarını bir arada sunan Mecrea.com, kısa sürede zengin ürün yelpazesiyle en sık takip edilen ayakkabı, giyim ve aksesuar platformu konumuna yerleşti. Baharın değişimi simgelediğini ve modasının asla geçmeyeceğini bilen Mecrea.com, bu mevsimden ilham alarak her zaman yeni ve çarpıcı olanı portföyüne yansıtmanın peşinde…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN