Çoçuk bayramında çikolata ile çocuklarımıza destek

Çoçuk bayramında çikolata ile çocuklarımıza destek

779 views
0
PAYLAŞ

Pera Palace Hotel Jumeirah’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çikolata kursunda çocuklar çikolata yapımının sırlarını öğrenecekler. Portakallı, tarçınlı, bademli, krokanlı, fındıklı çeşitlerin yanı sıra hayallerindeki çikolatayı da pişirme imkanı bulacaklar.  19 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da başlayacak bu üç saatlik etkinlikte Baş Aşçı Arif Kemal Doğan ve Pastane Şefi İbrahim Erkut çocuklarımıza eşlik edecek. Etkinlikten elde edilen tüm gelir ise ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımızın gelişimi için UNICEF’e bağışlanacak.

Cikolata_Kursu_PPH

Pera Palace Hotel Jumeirah’nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği çikolata kursuna katılan aileler ise, çocukları en sevdiği lezzetin yapımını öğrenirken; renovasyon sonrası yeniden hizmete açılan Kubbeli Salon’daki açık büfe Çay Saati’ni yüzde 25 indirimle deneyimleyebilecekler.

Bu özel etkinlikte çocuklara günün anısını yaşatacak isme özel hazırlanan sertifikalar verilecek ve önlükler hediye edilecek. Ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirmesine olanak tanıyan kursun fiyatı 100 TL olup, 7 yaş ve üzerindeki tüm çocukların katılımına açık. Bilgi ve rezervasyon için 0212 377 40 00.

 

www.jumeirah.com

facebook.com/pera.palace

twitter.com/perapalace

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN