Hypnos’da bu hafta sonu…

Hypnos’da bu hafta sonu…

971 views
0
PAYLAŞ

ResidentDj Cihan Kula Cuma ve Cumartesi gecesi Hypnos‘da!

Cihan_Kula_cuma_cmt_afis_50x70

Seçtiği şarkılarla gelenleri 05.00’a kadar eğlendiren Cihan Kula’yı hiç dinlemediyseniz bu haftasonu başka yere söz vermeyin!

Hypnos’da en güzel kokteylleri yudumlarken aynı zamanda eğlenmek, dans etmek istiyorsan rezervasyon yaptırman yeterli!

Giriş Ücreti: 35 TL ( 1 içki dahil )

Rzv. Tel.: 0533 258 93 93

 

Kadınların Gücü Adına Vol. 1 Aysel Gürel

Hypnos’un ikinci katında yer alan Şımarık 7 Şubat Cuma gecesi bir yıl aradan sonra yeniden DJ kabinine geçmeye hazırlanan müzik yazarı ve televizyoncu Suat Kavukluoğlu’nu ağırlıyor. Geçtiğimiz yıllarda “Diskografi”, “Pazar Sakinleri” ve “Bir Yanımız Her Duruma Müsait” adını verdiği tematik müzik geceleriyle müzikseverlerle buluşan Suat Kavukluoğlu, 7 Şubat’tan itibaren ayda bir Şımarık kabininde olacak. Son olarak NTV’de Türk Pop müziğinde unutulmaz buluşmaları anlatan “Söz ve Müzik” belgeselini hazırlayan Kavukluoğlu, Şımarık’ta her ay farklı temalar ve sürpriz konuklarıyla müzikseverlere hem duygusal hem de eğlenceli bir gece vaad ediyor.

İLK PERFORMANS: AYSEL GÜREL’İN DOĞUM GÜNÜNDE; AYSEL VE BÜTÜN KADINLAR İÇİN…

Suat Kavukluoğlu’nunŞımarık’taki ilk performansı özel bir tarihe denk geliyor. 7 Şubat 2014, Türk pop müziğine unutulmaz şarkılar yazan, kendisinden sonra gelen bütün müzisyenlere hem şarkı sözleriyle, hem fikirleri ve hayata bakışıyla büyük ilham kaynağı olan Aysel Gürel’in 85. doğum günü. Daha önce Aysel Gürel’e özel birçok performans gecesi düzenleyen Kavukluoğlu, Şımarık’taki ilk gecesini de “Aysel”e adıyor. Yapımcılığını üstlendiği “Söz ve Müzik” belgeselinde Aysel Gürel için özel bir bölüm hazırlayan Kavukluoğlu, performansında bu belgeselden görüntülere de yer verecek.
Aysel Gürel ve Suat Kavukluoğlu’nun sanatçı dostlarının da katılacağı gecede, Aysel Gürel’le birlikte Türk Pop müziğine unutulmaz şarkılar armağan eden kadın söz yazarları, besteci ve yorumcuların da şarkıları yer alacak. Aslında Aysel Gürel, bütün kadın müzisyenlerin en büyük kahramanı olarak bir kez daha gecenin öncülüğünü yapıp, onları unutulmaz şarkılar eşliğinde bir araya getirecek.

Giriş Ücreti: 35 TL ( 1 içki dahil )

Rzv. Tel: 0533 258 93 93

 

 

Samet Cambaz

samet@istanbulgunlugu.com

twitter/samet_c

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN