The Blacklist her Çarşamba D-Smart ekranlarında

The Blacklist her Çarşamba D-Smart ekranlarında

834 views
0
PAYLAŞ

Eski ajan Raymond “Red” Reddington yıllardır kayıptır. Birden bire ortaya çıkan Red, teröristleri yakalamak için      FBI’la işbirliği yapmak istediğini söyler. Raymond’un tek şartı, genç ajan Elizabeth “Liz” Keen’le görüşmek. James Spader’in başrolünde yer aldığı dizi The Blacklist, 3. bölümüyle 15 Ocak Çarşamba akşamı, saat 20.00’da D-Smart 18. Kanal Dizismart Platin HD’de dizi severlerle buluşacak.

Blacklist_S1_KA_VERT_SpaderTitle

  • Sony Picture, NBC Universal, MGM, The Walt Disney Company, gibi dünyanın dev stüdyolarıyla anlaşmalar imzalayarak içerik yatırımlarını oldukça zenginleştiren D-Smart,  kaliteli program içeriklerini ekranlara getirmeye devam ediyor.

Amerikan hükümetinin sırları tehlikede mi?
FBI, Wujing adında üst düzey bir Çinli ajanın peşindedir. Red, Wujing’in onu şifreli bir CIA yayınını çözmesi için tuttuğunu söyler. FBI şifre uzmanı rolüne giren Liz Red ile birlikte, mesajı çözüp Amerikan hükümetinin sırlarını korumaya çalışır.
Tüm dünyada ses getiren “The Blacklist”i, her Çarşamba akşamı D-Smart 18. Kanal DiziSmart Platin HD’de izleyebilirsiniz.

Dizi                                 Tarih                Saat                                  Kanal             
“The Blacklist”         15 Ocak Çarşamba   20.00                  Dizismart Platin HD
 

“The Blacklist”  Künye:
Yönetmen:  Jace Alexander, Joe Carnahan
Senaryo: Jon Bokenkamp, Brandon Margolis, Brandon Sonnier
Oyuncular:   James Spader, Charles Baker,  Megan Boone, Diego Klattenhoff, Ryan Eggold
Tür: Drama

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN