Yeni yıl hazırlığına MASKO’dan başlayın

Yeni yıl hazırlığına MASKO’dan başlayın

830 views
0
PAYLAŞ

Yeni yıla sayılı günler kala pek çok kişi farklı hedefler belirlemeye başladı: Yeni bir iş, kariyer belki aşk… Peki ya eviniz? Gelin bu sene yenilenmeye evinizden başlayın. Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’dan seçeceğiniz mobilyalar ve dekorasyon ürünleri ile değişimin ilk adımını atın.

masko dekupeler (8)

 

Pek çok alternatifi; 700’ü aşkın mağaza ve 500’den fazla markayla bir arada sunan “Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti” MASKO, yeni yıla taze bir giriş yapmak isteyenlerin buluşma noktası oluyor. Yeni yıla yalnızca mental olarak değil yaşam alanlarını da değiştirerek girmek isteyenler MASKO’nun klasikten moderne her zevke hitap eden mobilyalarını tercih ediyor.

Yenilenmek için en özel dönemlerden biri olan yeni yıl, kendini evlerde hissettirmeye başlıyor. 2014 yılına damgasına vuracak son mobilya trendlerinin belirleyicisi MASKO, değişimi sizin ayağınıza kadar getiriyor. Öyle ki, modern, klasik, dömiklasik oda takımları, kullanışlı modüler parçalar, TV üniteleri, sürgülü dolap sistemleri, kitaplıklar, ofis mobilyaları ve ev tekstil ürünleri ile 2014 modası MASKO’da canlanıyor.

2014 ev dekorasyonundaki moda renkleri bordo, mavi, mor ve gri tonlarına sahip mobilya ve aksesuarlar MASKO’da yerini alıyor. Yuvarlak hatların ve sade tasarımların öne çıktığı yeni yıl dekorasyon trendlerinde minimalist çizgiler iddiasını devam ettiriyor.

Lake ile renklenen ve ışıltıya kavuşan ahşap mobilyalar ise hem ölçülerini küçültüyor hem de keskin hatlarını bir kenara bırakıyor.

MASKO’nun geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de mobilya trendlerini yakından takip ettiğini anlatan MASKO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Erdoğan, “Sektörünün en başat oyuncularından biri olan MASKO, dekorasyona dair tüm trendleri yakından takip ediyor. Gerek katıldığımız yurt dışı fuarlarıyla gerekse hepsi birbirinden yetenekli tasarımcılarımız ile sektörün bir adım ötesine geçen mobilya tasarımlarını bir arada bulunduruyoruz. MASKO’yu yalnızca hafta sonları 10 bine yakın kişi ziyaret ediyor. Hedefimiz, hem MASKO’yu hem de sektörümüzü daha da ileriye götürecek hamleler yaparak ziyaretçilerimizin beklentilerine karşılık verebilmek” dedi.

Ev dekorasyonuna dair ihtiyaç duyulan her şeye ulaşılabileceğiniz MASKO Mobilya Kenti hakkında www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN