Favori’den Mevlana Haftasina özel “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”

Favori’den Mevlana Haftasina özel “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”

1.037 views
0
PAYLAŞ

 

Takı sektörünün öncü markası Favori, her yıl 02- 09 Aralık tarihleri arasında kutlanan Mevlana Haftası’na özel olarak hazırladığı Mevlana Yedi Öğüt koleksiyonunu hanımların beğenisine sunuyor.

favori_712TL
Favori_712TL

Yüz yıllardır kişiliği, eserleri, şiirleri ve düşünceleriyle insanlığa sevgiyi, barışı, saygıyı öğreten Mevlana’nın düşüncelerini ve geniş hoşgörüsünü “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”na yansıtan Favori; herkesin içinde var olan ancak unutulmaya yüz tutmuş duyguları tekrar hatırlatıyor.

Her sözünde düşündüren, ibret veren, hayata yön veren, yol gösteren, ufuklar açan, insan olmanın bilincine vardıran, erdemleştiren ve derin manaları olan Mevlana’nın; yedi öğüdüne ruhunu da katarak tasarımlarına oya gibi işleyen Favori, 100’ü aşkın modelden oluşan koleksiyonu bayanların beğenisine sunuyor.

Özel tasarımların her biri; Mevlana’nın; cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol, şefkat ve merhamette güneş gibi ol, başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol, hiddet ve asabiyette ölü gibi ol, tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol, hoşgörülülükte deniz gibi ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol mesajlarını veriyor.

favori_479TL
Favori_479TL

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”nu incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN