CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde Deniz Akkaya rüzgarı

CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde Deniz Akkaya rüzgarı

838 views
0
PAYLAŞ

 
Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi, podyum dünyasının tecrübeli ve popüler ismi Deniz Akkaya’yı ağırladı. CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayan Akkaya en çok oynamak istediği dizinin bir dönem TV’lerde yoğun ilgiyle karşılanan Avrupa Yakası, en beğendiği jönünse Engin Günaydın olduğunu belirtti.

deniz akkaya 4_320x213
 
CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi Moda Sohbetleri’nin konuğu olan Deniz Akkaya; sezon trendleri, sonbahar-kış modası, vücut tipine uygun giysi seçimi gibi modanın sırlarını paylaştı, çok para harcamadan da şık olunabileceğini belirten Akkaya, sorduğu soruları doğru yanıtlayan ziyaretçilere de çeşitli hediyeler dağıtarak hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

www.ceficturkey.com

Bülten detaylı bilgi için: Optima İletişim/ 0212 347 79 11 / Cihan Kardeşler / cihan@optima-tr.com

Cefic Türkiye hakkında:
1986 yılında Avrupa’da faaliyetlerine başlayan Cefic, 19 yıldır Türkiye’de Cefic Türkiye olarak, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için kiralama ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra yatırım, proje geliştirme danışmanlığı sunmaktadır.
85 kişilik profesyonel ekibiyle Cefic, kiralama; gayrimenkul ve alışveriş merkezi yönetimi çatısı altında tesis yönetimi, mülk yönetimi pazarlama, halkla ilişkiler, finansal ve hukuksal danışmanlığı hizmetleri sunmanın yanı sıra konsept, dizayn ve mastır plan hazırlanması; fiyatlandırma ve finansal ekspertizi de içeren yatırım ve proje geliştirme danışmanlığı yapmaktadır.
Uluslararası bağlantıları ve bilgi birikimiyle danışmanlık verdiği yatırımcı ve kiracılarını büyüme ve konsept konusunda en verimli sonuçları almaları için destekleyen Cefic, 700.000 metrekarenin üzerinde alışveriş merkezi alanı yönetmekte ve yılda yaklaşık 85 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlamaktadır.

Cefic, başarısını kanıtlamış bir kurum olarak mükemmele ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN