Türkiye’nin en iddialı yeni yıl partisi ATELIER

Türkiye’nin en iddialı yeni yıl partisi ATELIER

753 views
0
PAYLAŞ

 

Benny Benassı, Example, Groove Armada, Kelıs ve Bedük 2014’ün en görkemli partisinde sahne alıyor.

Ortadoğu’nun en büyük eğlence markası ATELIER, Dubai’den İstanbul’a yılın en önemli gecesi için etkileyici bir kadroyla geliyor.

 Atelier Festival İstanbul

Dubai’de kurulan, sunduğu yaratıcı ve yenilikçi projelerle Ortadoğu’da eğlence dünyasının lideri olan Alchemy Project, Türkiye’de ilk etkinliğini yılbaşı gecesinde Ortadoğu’nun eğlence dendiğinde akla gelen en büyük markası ATELIER’i İstanbul’a getirerek yapacak.  Yılın en önemli gecesi 31 Aralık 2013’te ‘ATELIER Yeni Yıl Partisi elektronik müzikten, dans müziğine kadar dünyanın önde gelen isimlerini İstanbullularla buluşturacak.

Dünyanın en önemli DJ’lerinden Benny Benassi, ‘Superstylin’ şarkısıyla listeleri alt üst eden Groove Armada,  2011 yılında ‘Changed the Way You Kiss Me’ ile İngiltere’de 1 numara olan Example, heyecan verici sahne performansıyla Kelis ve Türkiye’de elektronik müziğin önde gelen ismi Bedük yılın ilk gecesinde sahne alacak.

Benny Benassi
Benny Benassi

“Türkiye böyle bir yılbaşı eğlencesi yaşamadı”

 

Birbirinden önemli isimlerle Türkiye eğlence sektörüne iddialı bir giriş yapmak isteyen Alchemy Project misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmayı vaat ediyor. Ödüllü müzik markası ATELIER yeni yılın ilk gecesi 7000 eğlence tutkununu çeşitli fiyat alternatifleriyle ve uluslararası standartlarda etkileyici bir sahneyle ağırlayacak. Türkiye eğlence dünyasına adım atacakları bu gece öncesinde çok heyecanlı olduklarını belirten Alchemy Project’in CEO’su ve yönetici ortağı Mac.S.Far “ATELIER ile İstanbul’a unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz. İddia ediyoruz ki bizimle eğlendikten sonra daha önce bunların İstanbul’da hiç yapılmadığından bahsedeceksiniz. Görkemli sahnemizle geceye katılan herkes sanatçıları bir adım ötesinde hissedecek. Uluslararası standartlarda, uygun fiyatlar ile İstanbul’un böyle bir eğlenceyi hak ettiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Example
Example

Boğaz manzaralı devasa bir gece kulübü

 

Gece için her türlü detayı düşündüklerini ve misafirlerine eşsiz bir eğlence güvencesi verdiklerini de belirten Mac.S.Far, “ATELIER Yeni Yıl Partisi için dünyanın en iyi teknik ekibini İstanbul’a getiriyoruz. Uluslararası standartlardaki ses sistemi, göz alıcı bir sahne ve üst düzey güvenlik önlemleriyle kaliteli bir eğlence İstanbul’u bekliyor” dedi.

Mükemmel bir prodüksiyon, eğlenceli dans şovları ve daha birçok sürprize de sahne olacak bu eşsiz yılbaşı eğlencesi, devasa bir gece kulübüne dönüştürülecek olan Küçükçiftlik Park’ta yapılacak. Kapılar 17.00’de açılırken, eğlence 03:00’a kadar sürecek.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN