“Tolga Akyıldız ile Açık Sahne”

“Tolga Akyıldız ile Açık Sahne”

1.425 views
0
PAYLAŞ

 

 

Yaptığı Popvirüs partileriyle adından söz ettiren ve müzik sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan gazeteci Tolga Akyıldız, dün akşam Ghetto’da müzikseverlerin karşısındaydı. Akyıldız sahnesini, ünlü grup ve konuklarının yanı sıra birbirinden yetenekli genç müzisyenlerle paylaştı. muzikicinefes.com’un desteğiyle düzenlenen gecede Harun Tekin’den Ferman Akgül’e, Tuna Kiremitçi’den Kolpa’ya birçok sanatçı ve müzik grubu, Açık Sahne’de akustik performanslarıyla göz doldurdu.

TUNA KIREMITCI_ATLAS
Tuna Kiremitçi

Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız ile Açık Sahne konserleri, muzikicinefes.com’un katkılarıyla, üçüncü kez gerçekleştirildi. Tolga Akyıldız’ın ev sahipliğinde, Nadir Duman’ın DJ kabinininde performans sergilediği etkinlikte, herkesin hayran olduğu ünlü sanatçıların yanı sıra ilk albümleriyle göz dolduran birçok müzisyen de sahne aldı.

Nadir Duman‘ın DJ performansıyla ısınan Açık Sahne’de, gecenin ilk misafiri Control +z oldu. Hediye Güven ve Piiz performanslarının ardından, maNga’dan Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül, “Ben Bir Palyaçoyum” ve “Cevapsız Sorular” şarkılarını akustik olarak seslendirdi. Kolpa’nın, “Yatağın Soğuk Tarafı” ve “Beni Aşka İnandır” şarkılarıyla devam eden gecede, Fuat‘ın performansının ardından, Harun Tekin sahne aldı. Tekin, ikinci şarkısı “Beyaz”ı, Tolga Akyıldız’a ithaf ederken, “Tolga’yla okul arkadaşıyız, çok kopya çekmişliğimiz vardır” diyerek izleyenleri güldürdü. Sevilen şarkısı “Bir Derdim Var”ı akustik olarak seslendiren sanatçı, müzikseverlerden tam not aldı. Tuncer Tunceli ile birlikte sahne alan Kenan Vural ise “Yolda Olmak” ve “Fark Eder mi?” şarkılarını seslendirdikten sonra “Tolga Akyıldız, muzikicinefes.com ve Ghetto bu işin mimarları” diyerek teşekkürlerini sundu. Vega‘nın ardından, Gripin‘den Birol Namoğlu‘nun performansıyla devam eden gecede, Tuna Kiremitçi ve Atlas’ın ardından sahne alan İrem Derici, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” şarkısını ve Amy Winehouse’tan seçtiği şarkıyı seslendirdi. Gece, Miya, Multitap Grubu ile Ege Çubukçu, Esin İris ve İrem Candar’ın performanslarıyla son buldu.

IREM DERICI
İrem Derici

Onlarca sanatçı ve müzik grubunun akustik performans ve düetleriyle konuk olduğu Açık Sahne, Ghetto’nun kapanışından bir gün önce, unutulmayacak bir geceye daha imza attı.

 

 

Müzikiçinefes.com Hakkında

Efes tarafından 2010 yılında hayata geçirilen “muzikicinefes.com”, müzikseverlerin sevdiği şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmasını sağlayan bir müzik platformudur. Türkiye’nin sayılı yasal müzik platformları arasında yer alan muzikicinefes.com sponsorluğunda bugüne kadar maNga, Duman, Keremcem, Göksel, Replikas, Redd, Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, Jehan Barbur, Ceyl’an Ertem – Kadın Sesi Değmiş Şarkılar, mor ve ötesi gibi pek çok konser gerçekleştirilmiştir. maNga, Redd, mor ve ötesi konserlerinin yanı sıra Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, Jehan Barbur, Ceyl’an Ertem – Kadın Sesi Değmiş Şarkılar konseptli konser de muzikicinefes.com ve platformun resmi Facebook sayfası facebook.com/muzikicinefes adresinden canlı yayınlanarak Türkiye genelinde müzikseverlerle buluşturulmuştur.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN