Siz neredeyseniz çağdaş sanat orada!

Siz neredeyseniz çağdaş sanat orada!

1.137 views
0
PAYLAŞ

 

Çağdaş sanat izleyicilerinin yakından takip ettiği Borusan Contemporary, AppStore ve GooglePlay’den ücretsiz olarak indirilebilecek uygulaması ile artık cep telefonları ve tabletlerinizde. Sergiler hakkında bilgi alırken Perili Köşk’ün katları arasında gezintiye çıkmanız uygulamanın sunduğu özelliklerden sadece birkaçı.

 

Geçici ve koleksiyon sergileriyle çağdaş sanatı sanatseverlerle buluşturan ve tarihi Perili Köşk’te etkinliklerini gerçekleştiren Borusan Contemporary, çağdaş sanat izleyicisi için yeni bir hizmete imza atıyor. Akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirdiği uygulama ile Perili Köşk’teki güncel sergilere anında erişim imkânı sunuyor.

 PeriliKosk_1

Borusan Contemporary’nin IOS ve Android uygulaması ayrıca müzenin katları arasında gezintiye çıkabilme imkanı da sağlıyor. Sanatseverler kat planlarında gösterilen noktalara tıkladığında görselle birlikte eserin adını ve hangi sanatçıya ait olduğu bilgisini görebiliyorlar. Borusan Contemporary’nin ücretsiz olarak sunduğu bu uygulama ile çağdaş sanat yolculuğuna çıkabilir, sergilerle ilgili güncel bilgilerden anında haberdar olabilirsiniz.  Borusan Contemporary, her zaman olduğu gibi minik sanatseverleri de unutmuyor. Uygulama ile çocuklar, çağdaş sanat eserleri ile ilgili hafıza oyunu oynayabiliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN