Sezen Aksu’yu duygulandıran, Gökhan’ı ağlatan yarışmacı

Sezen Aksu’yu duygulandıran, Gökhan’ı ağlatan yarışmacı

908 views
0
PAYLAŞ

29 Ekim Salı gecesi O Ses Türkiye’de sahneye çıkan yarışmacı Emre Şen, sözleri Sezen Aksu’ya müzik ve düzenlemesi rahmetli Onno Tunç’a ait “Git” isimli şarkıyı söyledi.

İmzalı CD

Performansı sonrasında Jüri üyelerinden Gökhan ve Murat Boz döndü. Parçanın kendisi için özel bir yeri olduğunu söyleyen Gökhan “ 80’lerde bu şarkı çıktığında daha çocuktum. O dönemde sert rock dinliyor olmama rağmen bu parçayı televizyonda izlerken birden ağlamaya başladım. Bu parça bana fena dokundu. Hala dinlerken boğazıma düğümlenir.” Dedi.

O Ses Türkiye yarışmacısı Emre Şen bundan yıllar önce Sezen Aksu’nun Antalya’da verdiği konserde sahneye çıkmış ve “Git” isimli şarkıyı Sezen Aksu’yla düet yapmış. Şarkı sonrası Sezen Aksu “Kadife gibi, kaymak gibi ses, billur maşallah, çok duygulandım ne cevherler çıkıyor aranızdan görüyor musunuz Antalya” diyerek sesini çok beğenmiş ve imzalı cd’sini hediye etmiş.

O Ses Türkiye yolculuğuna “Sesin kimseye benzemiyor” diyen Murat Boz’la devam eden Emre Şen’e başarılar diliyoruz ve o geceki performansı bir kez daha izlemek isteyenler için paylaşıyoruz.

www.startv.com.tr/program/o-ses-turkiye/video/emre-sen-git

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN