Model’in yeni albüm lansman konseri Zorlu Center PSM’de

Model’in yeni albüm lansman konseri Zorlu Center PSM’de

595 views
0
PAYLAŞ

 

Model, yeni albümü “Levla’nın Hikayesi’ni lanse edeceği ilk konserini Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde verecek. Müzik dünyasında son yıllarda başarılı bir çıkışa imza atan Model, 28 Kasım Perşembe günü saat 20.00’da hayranlarıyla buluşacak.

 

Şarkılarında, hüznü ve eğlenceyi birleştirerek büyük beğeni toplayan Model, çalmaya başladıkları ilk günden bu yana sahne performansları ve şarkılarıyla, müzikseverlerin favori grupları arasına girdi. 2005 yılında gitarda Okan Işık ve basgitarda Can Temiz tarafından A due Carmen adıyla kurulan ve 2008 yılında Model adını alan grup, artık yoluna vokalde Fatma Turgut, davulda Kerem Sedef bas gitarda Can Temiz ve gitarda Okan Işık’tan oluşan kadrosu ile devam ediyor.

 

Albüm ve sahne çalışmalarının yanı sıra ürettiği reklam müzikleriyle de tanınan Model, 2010 yılında Efes Pilsen markası için besteledikleri Sokakta Hayat Var ile Digital Age Awards’da en yaratıcı müzik ve ses tasarımı dalında birincilik kazandı. Grup aynı zamanda, PAL FM Müzik Ödülleri, 18. Kral Müzik Ödülleri, 11. Rotabest Ödülleri ve 39. Altın Kelebek Müzik Ödülleri’nde en iyi grup dalında da ödüllerin sahibi oldu.

 

“Buzdan Şato”, “Pembe Mezarlık”, “Değmesin Ellerimiz” ve “Bir Melek Vardı” şarkıları büyük beğeni toplayan Model, 28 Kasım Perşembe günü saat 20.00’da Zorlu Center PSM’de…

 

Tarih: 28 Kasım 2013 / Saat: 20.00

Mekan: Zorlu Center PSM / Drama Sahnesi

Bilet Fiyatları: 49 TL, 75 TL, 99 TL

Bilet Satış Noktası: www.zorlucenterpsm.com

 

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Hakkında:

Türkiye’nin ilk 5 fonksiyonlu “karma kullanım” projesi olan Zorlu Center’da; performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Zorlu Center’ın en önemli fonksiyonlarından biri olan Performans Sanatları Merkezi geliştirilirken, İstanbul’un en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birinin de kültür- sanat etkinliklerinin gerçekleştirilebileceği alanlar olduğunu gözlemlendi. Sanatın çeşitli dallarına ev sahipliği yapmak üzere çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan Performans Sanatları Merkezi’ne, Zorlu Center içerisinde önemli bir yer ayrıldı. Performans Sanatları Merkezi’nin büyük salonu (ana tiyatro) 2 bin 262 kişilik, diğer salonu drama sahnesi ise 738 kişilik kapasiteye sahip. 300 milyon USD yatırım yapılan ve 50.000 m² kapalı alana sahip olan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, Ekim 2013 itibariyle dünyanın önde gelen müzikal, konser, dinleti, tiyatro , dans gösterileri ve resim sergisi gibi birçok sanatsal faaliyete ev sahipliği yapacak. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, müzikallerin New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni merkezi olacak. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nin operatörlüğünü ise birçok Broadway şovunu hayata geçiren ve 101. yaşını kutlayan Amerikalı Nederlander Worldwide Entertainment (NWE) yapmaktadır.

 

Facebook: https://www.facebook.com/ZorluCenterPSM

Twitter: https://www.twitter.com/ZorluCenterPSM

Youtube: https://www.youtube.com/ZorluCenterPSM

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN