Moda’da İstanbul’u seyrederken yeni yıla girin…

Moda’da İstanbul’u seyrederken yeni yıla girin…

675 views
0
PAYLAŞ

DoubleTree by Hilton Istanbul- Moda, şık menüleri , farklı eğlence alternatifleri ve panoramik İstanbul manzarası ile yeni yılı karşılamaya hazır.

Yeni  yılı Hilton Worldwide  kalitesiyle İstanbul manzarası eşliğinde karşılamak için DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda sizlere  Yılbaşı Balosu, Gala Yemeği ve DJ Partiden oluşan 3 farklı  eğlence seçeneği  sunuyor.

 doubletree_newyear_1

DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da Yılbaşı Balosu …

Temponun gece boyunca yüksek olacağı Yılbaşı Balosu’na katılan misafirler eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde Executive Şef Sinan Duran tarafından hazırlanmış özel Yılbaşı Balo Menüsünü deneyimlerken poptan, caza, latinden aryalara kadar uzanan canlı müzik programıyla 2014’ü zevkle karşılayacaklar. 9 Aralık’a kadar rezervasyon yaptıranların %10 erken rezervasyon indiriminden yararlanabileceği programda, Yılbaşı Balo fiyatı kişi başı 375 TL  iken, Balo sonrası çift kişilik odalarda yılın ilk kahvaltısı dahil konaklamalı paket fiyatları ise kişi başı gecelik 509 TL’ den başlıyor. İsteyen misafirler için 2 ve 3 gecelik paketlerle Elemental Spa’dan yeni yılın ilk gününe özel rezervasyonlarda % 20 indirim sunuluyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da Yılbaşı Gala Yemeği

The Doubles Restaurant’ın şık ve nezih ortamında, Executive Şef Sinan Sinan Duran’ın  yılbaşı gecesi için özel olarak hazırladığı Gala Yemeği Menüsü eşliğinde, dans müziklerinden latin ve caz şarkılara yeni yılı romantik bir atmosferde karşılayacak misafirler , gecenin devamında La Gazetta Bar’da düzenlenen DJ Partisi ‘ne katılabilecekler. Yılbaşı Gala Yemeği kişi başı fiyatı, La Gazetta Bar DJ Parti giriş ücreti dahil 290 TL olup, 9 Aralık tarihine kadar yapılacak rezervasyonlar için 10% erken rezervasyon indirim imkanı sunuluyor.

 

DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da DJ Parti .

Gecenin ilerleyen saatlerinde yeni yılı  eğlenip dans ederek,  nezih bir mekanda karşılamayı tercih edenler, Anadolu yakasının buluşma noktası La Gazetta Bar’da, saat 23.00 de başlayacak DJ Parti ile yeni yılı coşkuyla karşılayacaklar. La GAzetta Bar DJ Parti giriş fiyatı ise kişi başı 150 TL.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN