Kıng Paolo kadınların şıklık tutkusunu rahatlık ile birleştiriyor!

Kıng Paolo kadınların şıklık tutkusunu rahatlık ile birleştiriyor!

655 views
0
PAYLAŞ

 

Modern görünümü, rahat yapısıyla kadınların tercihi King Paolo yeni sezon ayakkabılarını görücüye çıkardı. Yepyeni modelleriyle sezona iddialı bir giriş yapan King Paolo, sonbaharın renklerini ayaklara taşıyor.

 King_Paolo_Kadın_Ayakkabı

Ayakkabının rahat oluşu tüm günümüzü etkiliyor.  Özellikle iş hayatında kadınların ayak rahatsızlıklarına karşı yanında taşıdığı yedek ayakkabılara veda etme zamanı geldi de geçiyor. King Paolo’nun yeni sezon ayakkabıları şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Yüzde 100 derinin kullanıldığı ayakkabılar, esneme payıyla ayakları rahatsız etmiyor. Ayakkabının tabanında bulunan pompa ile ayakkabı içerisinde kalan hava her adımda dışarı atılıyor ve terlemenin önüne geçiliyor.

 

King Paolo’nun kadın ayakkabılarında bu sezon, bantlı modeller ile çapraz işlemeli düz modeller öne çıkıyor. Kahve ve siyah rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı ayakkabılar, tüm kombinlerin tamamlayıcısı oluyor.

 

Kaliteden ödün vermeden, tüm ayak tiplerine özel olarak üretilen King Paolo ayakkabılar, yeni sezonda kadınların vazgeçilmezi olmaya devam edecek. Konforu ve şıklığı bir arada sunan koleksiyon, hem göze hitap ediyor hem de büyük rahatlık sunuyor. Ayaklarınızı şıklık ve rahatlıkla buluşturan King Paolo’nun yeni koleksiyon ayakkabılarını görmeden alışveriş yapmayın!

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN