Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı “Ejderha Kanı” şimdi Türkiye’de

Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı “Ejderha Kanı” şimdi Türkiye’de

1.239 views
0
PAYLAŞ

Angelina Jolie, Lady Gaga, Madonna ve Victoria Beckham gibi ciltlerinin güzelliği ile bilinen Hollywood starlarının son dönem güzellik trendi olan Ejderha Kanı, dünyanın en güçlü doğal antioksidan kaynağı olarak kabul ediliyor.

Agac_Gorsel_3

Sangre de Drago ya da Dragon’s Blood olarak da bilinen Ejderha Kanı, Amazon Ormanlarında yetişen Croton Lechleri ağacından elde ediliyor. Bu özel reçine, tamamen doğal ve katkısız bir ürün olarak, Angelina Jolie, Lady Gaga, Madonna ve Victoria Beckham gibi ciltlerinin güzelliği ile bilinen Hollywood starları tarafından kullanılıyor.

Cilt yenileme, toparlama ve renk bozukluklarını gidermede etkin bir ürün olan Ejderha Kanı, yüksek düzeydeki antioksidan içeriği sebebiyle son dönemde lüks kozmetik firmalarının Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı “Ejderha Kanürün bileşenlerinde doğal katkı maddesi olarak yer alıyor.

İçeriğindeki doğal özlerin C vitamininden 20, E vitamininden ise 50 kat daha etkili bileşenlere sahip olduğu Ejderha Kanı, çağın en zengin antioksidan kaynağı olarak kabul ediliyor. Kolajen üretimini destekleyen bu doğal ürün, cildin kendi kendini yenilemesine ve cilt kalitesinin yükselmesine fayda sağlıyor.

Croton Lechleri Ağacı Peru Devleti’nin Koruması Altında

Nesli tükenmekte olan ağaç türlerinden biri olan Croton Lechleri, Peru Devleti’nin koruması altındadır. Doğal reçine Ejderha Kanı, Peru Devlet’in kontrolü altında, kurallarla belirlenmiş özel yöntemlerle ağaçtan alınabiliyor. Ağaca zarar vermeyen bu yöntemlerde özel kesiler ve enjeksiyon işlemi gerçekleştirilerek, aşağın reçinesi çekiliyor.

Cilt Yenilemede Yeni Doğal Fenomen

Hollywood ünlülerinden sonra Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşan Ejderha Kanı, tüm cilt tiplerine uygun yapısı, paraben, ekstra mineral ya da alkol katkısı içermeyen bileşenleri ve kolay kullanımıyla tüm kadın ve erkekler için doğal bir antioksidan kaynağı olarak kullanılıyor.

Cilde doğrudan sürülerek ya da günlük bakım kremiyle birlikte kullanılabilen Ejderha Kanı,  düzenli bir düzenli kullanımda 45 günlük uygulama dönemini karşılıyor.

Kozmetik sektöründe büyük ilgiyle karşılanan Ejderha Kanı, tüm dünyada Angelina Jolie’nin cilt güzelliğinin sırrı olarak tanınıyor. Yaşlanmayı geciktirerek, cilt sıkılığı ve gerginliği konusunda etkileri gözlemlenmiş Ejderha Kanı, 30ml’lik özel ambalajıyla satılıyor.

Rengi ve kıvamı sebebiyle bölge yerlileri tarafından “kana” benzetilen bu özel reçine, bölgede yüzyıllardır pek çok cilt probleminde şifa olarak kullanılıyor.

Ürün Özellikleri

Ürün Adı: ejderhakanı doğal gençlik Elexir SP303

Miktar: 30 ml

Çeşit: Kozmetik Elixir

Fiyat: 149 TL (KDV Dahil)

Satıldığı Yerler: http://www.ejderhakani.com, Eczaneler ve Güzellik Merkezleri

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN