Haluk Bilginer oyun arası kızı için alışverişte…

Haluk Bilginer oyun arası kızı için alışverişte…

2.067 views
0
PAYLAŞ

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer, Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında 6,5 yaşındaki kızı Nazlı için alışveriş yaptı. Oyuncak mağazalarında uzun süre dolaşan Bilginer, bu sırada küçük hayranlarından gelen fotoğraf ve imza taleplerini de geri çevirmedi.

 Haluk Bilginer_2

Şu sıralar Ayça Bingöl ve Canan Ergüder ile birlikte Nehir adlı tiyatro oyununu sahneleyen ve yüksek performansıyla yine büyük alkış olan ünlü sanatçı Haluk Bilginer, yoğun temposundan arta kalan vakitlerini kızı Nazlı’ya ayırıyor. Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sergilediği oyunun prova ve oyun aralarında alışveriş merkezinin çocuk katını gezen Haluk Bilginer, kızı Nazlı için oyuncak ve kitap alışverişi yapıyor.

Çocuklarla sohbet etti

Trump Alışveriş Merkezi’nin tiyatro sahnesiyle aynı katta bulunan özel çocuk bölümünde Toyzz Shop ve D&R Kids mağazalarını gezen Haluk Bilginer, seçim yapmakta hayli zorlandı. Uzun süre iki mağazayı dolaşan Bilginer, bu sırada küçük hayranlarından gelen imza ve fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi. Çocuklarla sohbet edip bol bol fotoğraf çektiren ünlü oyuncunun keyifli ve neşeli hali dikkatlerden kaçmadı.

Haluk Bilginer, yoğun ilgi gören ve kapalı gişe oynayan Nehir adlı oyunun aynı zamanda yönetmenliğini de yapıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN