Hakan Akkaya tasarımları Çağla Şikel’e çok yakışıyor

Hakan Akkaya tasarımları Çağla Şikel’e çok yakışıyor

1.218 views
0
PAYLAŞ

 

Birçok projede birlikte çalışan Hakan Akkaya ve Çağla Şikel, Mercedes Benz Fashion Week ile başlayan profesyonel dostluğu, “2014 İlkbahar/Yaz Hakan Akkaya Koleksiyonu’nda” da sürdürecek.

 

 hakan_akkaya_dikey2

Ekim ayında düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’da MEN IN BLACK defilesiyle muhteşem bir şov yapan Hakan Akkaya, birbirinden şık 80 kombini taşıyan baş manken Çağla Şikel ile işbirliğine devam ediyor.

2014 İlkbahar-Yaz Hakan Akkaya Koleksiyonu tasarımlarını tanıtan Çağla Şikel, ünlü modacının tarzının kendisini yansıttığını ifade etti. Hakan Akkaya’nın enerjisinin güzel olduğunu ve bunu tasarımlarına yansıttığını belirten Şikel, Akkaya ile çalışmanın büyük bir keyif olduğunu vurguladı.

Çağla Şikel: “Hakan işine aşık, tasarımlarına hayranım, çok yaratıcı ve heyecanlı.

Dostlukla renklenen işbirliklerinin devam edebileceği sinyallerini veren Akkaya ve Şikel, 2014 ilkbahar-yaz modasıyla ilgili tüyolar da verdi.

Hakan Akkaya tarzının vazgeçilmezi siyah-beyazın ön planda olduğu renklerde yeşil ve tonları oldukça canlı. Transparan detayların kullanıldığı tasarımlar yine cesur ve çok şık.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN