Gold’N Rock’ın yeni yıldızları Ferhan ve Derya Şensoy kardeşler…

Gold’N Rock’ın yeni yıldızları Ferhan ve Derya Şensoy kardeşler…

580 views
0
PAYLAŞ

Gold’n Rock’ta bu sefer sevilen oyuncular Dj kabinine geçiyor!

 Yakın arkadaş olan ünlü isimleri DJ setinin başında hayranlarıyla buluşturan Gold’N Rock, popüler yüzlerin katılımıyla devam ediyor. Gold’N Rock’ın yeni etkinliğinde oyuncu kardeşler Ferhan ve Derya Şensoy, müziğin başında olacak!…

 GOLDn_KASIM2013_HIRES

Birbirinin en yakin arkadaşı olan Şensoy kardeşlerin ilişkilerinde müziğin önemli bir yeri var. Yıllardır evde sevdikleri şarkıları birlikte dinleyip, dans ederek büyüyen Ferhan ve Derya Şensoy şimdi oyuncu oldu ve bir geceliğine DJ olmak onları en az meslekleri kadar heyecanlandırıyor. Ferhan ve Derya Şensoy, yıllardır birlikte eğlendikleri şarkıları simdi Roxy’ye gelen dostlarıyla paylaşacak.

Gold’N Rock’ta bugüne kadar Harun Tekin ile Koray Candemir, Mehmet Günsür ile Nejat İşler, Aylin Aslım ile Hayko Cepkin, Selma Ergeç ile Burcu Kutluk, Gonca Vuslateri ile Keremcem’in performans sergiledi.

1994 yılında kapılarını açan, canlı performans, disko ve konsept gecelerle kitleleri buluşturan, hafta sonu partileriyle çok konuşulan, farklı tarzıyla örnek oluşturan Roxy tam 20 yıldır sevilen eğlence mekanı olma özelliğini koruyor. Roxy’nin yenilikçi etkinliklerinden Gold’N Rock bu sezon da kaldığı yerden kesintisiz devam ediyor.

Gold’n Rock / Ferhan – Derya Şensoy etkinlik biletlerinin ön satışı www.sosyotix.com’dan yapılıyor.

 

Gold’n Rock    : Ferhan – Derya Şensoy Dj Performans

 

Tarih             : 22 Kasım 2013, Cuma

Kapı açılışı    : 22.00

Yer                : Roxy-Sıraselviler Cad. Aslan yatağı sok. No:5 Beyoğlu / Taksim

Biletler          : Etkinlik öncesinde www.sosyotix.com’da 30 TL

Kapıda 35 TL

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN