Gala sonrası partide buluştular

Gala sonrası partide buluştular

1.526 views
0
PAYLAŞ

Su ve Ateş filminin Trump Alışveriş Merkezi’nde yapılan galası sonrası film ekibi ve davetliler kutlama partisinde bir araya geldi. Galadaki yoğunluktan ve filmle ilgili olumlu yorumlardan mutlu olan oyuncuların neşesi görülmeye değerdi.

OzcanDeniz_SencanGuleryüz

Özcan Deniz’in senaryosunu yazdığı, yönettiği ve başrolünü oynadığını Su ve Ateş filminin Trump Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen galasının yankıları sürüyor. İş ve sanat dünyasının buluştuğu gala sonrasında Trump Alışveriş Merkezi’ndeki şık mekanda kutlamalara devam eden film ekibi ve davetliler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Galaya residence dairede hazırlandılar

Galaya Trump Towers Residence’daki özel dairede hazırlanan Özcan Deniz ve Yasemin Allen, gala sonrasında da soluğu önce residence dairede aldı. Deniz ve Allen, şık gala kıyafetlerinden sıyrılıp sportif tarza büründükten sonra asansörle alışveriş merkezine, partinin yapıldığı mekana indi. Galaya Deniz ve Allen ile birlikte residence dairede hazırlanan Pelin Akil ise partiye gala elbisesiyle katılmayı tercih etti ancak üşüyünce battaniyeye sarıldı.

OzcanDeniz_OsmanSınav

Osman Sınav’dan takdir aldı

Özcan Deniz kutlama partisinde davetlilerle yakından ilgilendi, tüm masaları dolaşarak filmle ilgili yorumlarını aldı. Herkesle kısa kısa sohbet etti. Özcan Deniz’in partide en fazla masasında kaldığı kişi ise yönetmen Osman Sınav oldu. Osman Sınav, Özcan Deniz’in büyük bir başarıya imza attığını söyleyerek “Hem senaryo yaz, hem yönet, hem oyna. Bu hiç kolay bir iş değil. Bu azim ve inançla ilerlediği sürece Özcan’ın yolu açık” diye konuştu.

OzcanDeniz_KadriyeDeniz

Anneler yalnız bırakmadı

Galaya katılıp filmi izleyenler arasında Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz de vardı. Oğlunun başarısıyla gurur duyduğunu söyleyen Kadriye Deniz, gala sonrası partiye katılmayarak alışveriş merkezinden ayrıldı. Özcan Deniz ile başrolü paylaşan Yasemin Allen’ın annesi Suna Yıldızoğlu ise kızını yalnız bırakmadı. Yasemin Allen partiye annesi ile birlikte katıldı ve tüm gece onunla birlikte oturdu.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN