Borusan Müzik Evi yeni sezonu “Bang On A Can-All Stars” ile...

Borusan Müzik Evi yeni sezonu “Bang On A Can-All Stars” ile açıyor!

454 views
0
PAYLAŞ

Borusan Müzik Evi, yeni sezonun ilk konserinde New York’lu grup Bang On A Can-All Stars’ı ağırlıyor. Daha önce dünyaca ünlü birçok müzisyenle çalışmış olan topluluk, 6 Kasım saat 20.30’da vereceği İstanbul konserinde üç yapıtın Türkiye prömiyerini yapacak. Konserde Erdem Helvacıoğlu’nun yeni yapıtının da dünya prömiyeri gerçekleşecek.

 

Borusan Müzik Evi, yeni sezonda da Türkiye ve dünyanın önde gelen müzisyenlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 6 Kasım Çarşamba akşamı 20.30’da gerçekleşecek sezonunun ilk konserinde, New York’lu grup Bang On A Can-All Stars sahnede olacak.

25 yıldır klasik, caz, rock, dünya müziği ve deneysel müzik arasında dolanan çizgisi ile tanınan Bang On A Can-All Stars, çağdaş klasik olarak adlandırılan tarzı ve dinamik performansıyla ayrışıyor. Bang On A Can-All Stars, çelloda Ashley Bathgate, kontrbasta Robert Black, piyanoda Vicky Chow, perküsyonda David Cossin, gitarlarda Mark Stewart ve klarnetlerde Ken Thomson’dan oluşuyor. Daha önce Philip Glass, Steve Reich, Ornette Coleman, Tan Dun ve DJ Spooky gibi farklı alanlardan ikonik sanatçılarla çalışan topluluk, İstanbul konserinde üç yapıtın Türkiye prömiyerini gerçekleştirecek.

Konserde, elektronik müziği ünlü ismi Erdem Helvacıoğlu’nun son yapıtının da dünya prömiyeri gerçekleşecek.

Bang On A Can-All Stars

Tarih: 6 Kasım 2013, Çarşamba

Saat: 20.30

Yer: Borusan Müzik Evi

Borusan Müzik Evi etkinliklerinin biletleri tüm Biletix satış kanallarından, pazartesi-cuma günleri arası 10.00–18.00 saatleri arasında Borusan Kültür Sanat’tan ve konser günleri de saat 18.00’den itibaren Borusan Müzik Evi’nden temin edilebilir.

Borusan Müzik Evi’ni takip edin:

www.borusanmuzikevi.com

http://twitter.com/BorusanMuzikEvi

 

BORUSAN KÜLTÜR SANAT / BORUSAN MÜZİK EVİ

Adres: İstiklal Caddesi No: 160A Beyoğlu, İstanbul

Tel: 0212 336 32 71

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN