Beyninizi yenileyin

Beyninizi yenileyin

749 views
0
PAYLAŞ

Fizik öğretmeni, NLP ve Koçluk eğitmeni Bahtiyar Kürklü kuantum fiziği, NLP teknikleri ve psiko kinesiyoloji disiplinlerinden yararlanarak oluşturduğu özgün tekniklerle ‘BeyinSİZ’ kitabında beynimizi formatlayıp yeni ve gelişmiş bir program yüklemeyi anlatıyor.

beyinsiz2BeyinSİZ
Bahtiyar Kürklü

Çay Yayınları
224 sayfa, 16 TL (KDV dâhil)
ISBN:
978-605-4663-14-9

BeyinSİZ beyne hak ettiği değeri veren bir kitap. Beynin çalışma ilkelerini öğrenerek karmaşa içerisindeyken bile, fark edilmeyen çözümleri sakince görebilen birisi olabilirsiniz. Beyni etkin kullanma becerilerine sahip olarak; yaratıcı, hızlı, kolay ve kalıcı bir öğrenme yeteneğine kavuşmak isteyenler de bu kitaptan yararlanabilir.
Okuma süresince, beyninizi müthiş donanımlara sahip bir bilgisayar olarak kabul edin ve onu NLPBUS© Nöral Format uygulamasıyla formatlayıp, gelişmiş bir yazılım yükleyin. EFT, EMDR, DHE, PİKİ ve NLP’nin NLPBUS© uyarlamalarını, egzersiz programı gibi okuyun ve o an kendinize uygulayın. Bu tekniklerle, sorunlara neden olan zihinsel programlarınız formatlanmış olacak. En önemlisi yeni yazılım sayesinde hayatınızın başrolünde siz olacaksınız. Kitabın en büyük faydası olumsuz nöral ağa bağlı otoyolun artık kullanılmaması. Bunun sonucunda, sizi olumsuzluklara götüren oto yol, yedek bir patikaya dönüşüyor. Sizi sınırlayan zehirli inançlarla bu kitap sayesinde vedalaşacaksınız!
Kitabın başlıkları şöyle; Beynin evrimsel geçmişi ve biyolojik yapısı, beyni kullanarak kontrollü duygular oluşturmak, düşünme ve öğrenme sürecinde beynin işleyişi, mental öğrenme modellemesi, düşünce sürecinde davranışların oluşması, bilinç ve bilinçaltı, beynin çalışma ilkeleri, sağ ve sol beyin, beynin formatlanması ve beyni etkin kullanma egzersizleri…

 

 

Bahtiyar Kürklü kimdir?bahtiyar-kurklu

 

Uzmanlık alanı Fizik,  NLP ve Coaching olan Bahtiyar Kürklü; Fizik dalı öğretim üyeliği ve fizik öğretmenliği yaptı. “Düşünce Tarihi” ve “Düşünbil” dergilerinde, NLP ve kuantum fiziği alanında inceleme ve araştırma yazıları yazdı, BJK TV’de NLP ile beyni etkin kullanma, Spor kulüpleri ve sporcular için başarı programları hazırladı. Liselerde beyni etkin kullanma ve düşünce süreçleri seminerleri düzenledi.

“Fen Bilimlerine Giriş” kitabından sonra, dershane ve yayınevleri adına yayınlanmış onlarca fizik kitabı bulunan Bahtiyar Kürklü halen Ankara ve İzmir’de NLP uzmanı ve koç olarak çalışıyor.

www.nlpbus.com

https://www.facebook.com/bahtiyar.kurklu

 

Not: Kitap taleplerinizi pr@mustafacay.com adresine iletebilirsiniz.

Çay Yayınları
Selanik Cad. 41/20 Mehtap Apt. Kat:8 Kızılay – Ankara / Türkiye
Tel: +90 312 419 67 87
www.mustafacay.com
www.cayyayinlari.com

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN