‘Borcam Premium’ modern mutfakların vazgeçilmezi olacak

‘Borcam Premium’ modern mutfakların vazgeçilmezi olacak

1.678 views
0
PAYLAŞ

 

 

Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe, uluslararası tasarımcıların özgün çizgilerine ‘Borcam Premium’ ile hayat verdi. Paşabahçe’nin uzman Ar-Ge ekibinin ileri teknolojiyle yarattığı Borcam Premium, modern mutfaklarda ihtiyaç duyulan işlevselliği sadelik ve şıklıkla buluşturuyor.

 Borcam Premium-3

Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe, üstün tasarım ve ileri teknolojiyle ‘Borcam Premium’u yarattı. Yepyeni teknolojisi ve daha önce hiç görülmemiş sıra dışı ve zarif tasarımıyla Borcam Premium, modern mutfaklarda ihtiyaç duyulan işlevselliği yepyeni bir sadelik ve şıklıkla sunuyor.

Dik açılara ve keskin hatlara sahip Borcam Premium ürünleri, minimalist ve fütüristik çizgilerden oluşuyor. Bugüne kadarki fırın kabı formlarının çok ötesine geçen ve özgün bir tasarıma sahip olan ‘Borcam Premium’lar, dört farklı boy fırın tepsisiyle sofralara zarafet katıyor.

Borcam Premium ile “ısıya dayanıklı fırın kapları” kategorisinde bir ilke imza atan Paşabahçe’nin uzman Ar-Ge ekibi, uluslararası tasarımcıların özgün ancak üretilmesi bir o kadar da zor olan tasarımlarını hayata geçirmeyi başardı. Tasarımı kadar sahip olduğu ileri teknolojisiyle de dikkat çeken Borcam Premium ürünlerinin ani ısı değişikliğine dayanıklılığı 230 ◦C’ye çıkarken, derin dondurucudaki dayanıklılığı ise -40 ◦C’ye ulaşıyor.

Profesyonel, gurme, özel lezzetlere ilgi duyan, hem yeni hem de özgün zevkleri olan tüketicilerin beğenilerine hitap eden Borcam Premium sadece Paşabahçe Mağazaları’nda satışa sunuluyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN