Ünlü Dj Suat Ateşdağlı Mambo Beach Club’da

Ünlü Dj Suat Ateşdağlı Mambo Beach Club’da

780 views
0
PAYLAŞ

Foça denince akla gelen tek mekan Mambo Beach Club; gece hayatı ve müzik denince akla ilk gelen isimlerden Suat Ateşdağlı’yı 20 Temmuz Cumartesi gecesi konuk etmeye hazırlanıyor. Mambo Beach Club, Marina Romanova tarafından 2010 yılında devralındı. Dört sezondur, Foça gece hayatına hız kesmeden hareket getiren Mambo Beach Club; gündüz muhteşem koyunda ve denizinde misafirlerini beach’te ağırlamaya, her Cumartesi gecesi de ünlü sanatçı ve Dj’leri konuk etmeye devam ediyor.

 Suat Atesdagli_Mambo da 20 Temmuz

Açıldığı yıldan bu yana her sezon Foça’da sevenleriyle buluşan Dj Suat Ateşdağlı, yine yoğun istek üzerine 20 Temmuz Cumartesi gecesi sevenleriyle Mambo’da buluşacak. Ünlü Dj, her sene Foça’ya geldiğini ve artık burada insanların sevdiği müzikleri çok iyi bildiğini, bu yüzden özel set hazırladığını söyleyerek “20 Temmuz gecesi herkesi Mambo’ya beklediğini” duyurdu.

 

Suat Ateşdağlı Hakkında;

Suat Ateşdağlı, İstanbul gece hayatı ve müzik denilince akla ilk gelen isimlerdendir. 1983 yılında Dj’lik kariyerine başlayan Ateşdağlı, 10 yılı aşkın bir süre 29 grubuna bağlı, efsane olmuş birçok kulüpte Dj’lik yapmıştır. Türkiye’nin ilk dans müzik istasyonu olan Radyo 2019’un kuruluşunda da yer alan Ateşdağlı, dans müziğinin Türkiye’ye yayılmasına büyük katkı sağlamıştır. 2001 yılından beri Avrupa’nın en gözde gece kulüpleri arasına giren ve Türkiye’de de birinci sırayı üstlenen REINA’da DJ’lik ve müzik direktörlüğü görevini üstlenmiştir. 2007 yılında ilk compilation albümünü BOSPHORUS NIGHT adıyla çıkarıp uzun haftalar boyunca yabancı müzik listelerinde bir numara olmuştur. 2011 yılında Kral Tv müzik ödüllerinde Ayşegül Aldinç’in ‘’O Kız’’ şarkısına yaptığı remixle, en iyi Remix Şarkı ödülünü kazandı. Aynı yıl gecce.com’un ‘’EN İYİ DJ’’ ödülüne layık görüldü ve bu ödülü arka arkaya 6. kez alan ilk dj oldu.

 

MAMBO’DA SEZON SÜRPRİZLERİ

Mambo bu sezon Popüler müziğin yanı sıra Electronik müziğin Dünya’ca ünlü isimleri ile Deep House ve House müzik sevenlerin kalbini fethedecek bir program hazırladı.Tüm sezon yer alacak sanatçıları www.mambobc.com adresinden takip edebilir ve yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

 

 

Program:

Kapı Açılış : 23:00

Bilet Fiyatı: 30.-TL

Bilet Satış : Mambo Beach Club

 

Rezervasyon için;

Adres: Mambo Beach Club / Fatih Mah. Oruçreis Cad. No:230 Yeni Foça – İZMİR

Tel: 0232 814 69 59 – 0533 927 75 45 Web: www.mambobc.com

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN