Terletmeyen iç çamaşırlarıyla yazınızın ferah geçsin

Terletmeyen iç çamaşırlarıyla yazınızın ferah geçsin

717 views
0
PAYLAŞ

Modal kumaştan terletmeyen iç çamaşırı modelleri ile Piaff Networking ve Anıl İç Giyim yaz aylarının serin ve ferah geçmesini sağlıyor.

 

İç giyim sektörüne 30 yılı aşkın tecrübesiyle yön veren Anıl İç Giyim bünyesinde faaliyet gösteren Piaff Networking,  üyelerini yaz aylarında da unutmuyor. Piaff Networking yaz aylarına özel ürettiği modal kumaştan badi,emzirme sütyeni, emzirme atlet,  hamile külodu, mikrofiber kumaştan sütyen ve sütyen çeşitleri ile yaz aylarının serin ve ferah geçmesini sağlıyor.

Piaffnetworking, iç giyimde yaza özel farklı kullanımlar için askılı, askısız, çarpraz askılı, straplez, dekolte iç giyim modelleri ile çok farklı yaz altenatifleri sunuyor.

Bayanların korkulu rüyası iç çamaşırlarındaki terleme ve sıcak yaz günlerindeki rahatsızlığın önüne geçmek için nem transfer özelliğine sahip çok özel modal kumaşlardan üretilen iç çamaşırları www.piaffnetworking.com ve  Anıl iç giyim farkı ile en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

Bayanlar iç çamaşırı seçiminde çamaşırlarının modeli ve markasına ne denli dikkat ediliyorsa,  vücut sağlığı için de ten ile uyumuna bir o kadar önem gösteriyor. Derinin kolayca nefes almasını sağlayan, modal kumaş özellikli sütyen modelleri ile bayanlar hem sağlıklarına, hem dış ve iç görünümlerine özen gösteriyor.

Doğal kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek lif çeşidinden üretilmiş olup, yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı olan, çok iyi nem transfer özelliğine sahip, vücut ısısını dengede tutan  %100 doğal bir kumaştır. Piaff Networking iç giyim satış kataloğunda birbirinden farklı çeşitlerde modal badi, sütyen, sütyen takım, bayan ve erkek iç giyim modelleri %50’ye varan indirimlerle sunuluyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN