Siberalem.com bekarlıktan kurtulma rehberini sunar

Siberalem.com bekarlıktan kurtulma rehberini sunar

747 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin internetteki ilk, en büyük ve güvenilir arkadaşlık platformu Siberalem.com’un yeni videoları, ilişki uzmanlarının eğlenceli anlatımıyla Hürriyet’in yeni video portalı www.viplay.com ‘da. Erkek ve kadınların ilişkilere yaklaşımını eğlenceli bir dille anlatan videolar ile artık bekarlığa veda edebilirsiniz.

siberalem4

13 yıllık tecrübesi ve 16 milyonu aşkın kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformu özelliğini koruyan Siberalem.com; özgün, samimi ve esprili videolarıyla ilişkilere bakış açınızı değiştirecek yaratıcı önerilerde bulunuyor. Erkek ve kadınların ilişkilere yaklaşımını eğlenceli bir dille anlatan, viplay.com/bekarliktankurtulmarehberi adresinden izleyebileceğiniz Siberalem.com videolarıyla artık bekarlığa veda edebilirsiniz.

İlk buluşmada seçilecek mekan ilişkinin seyrini etkileyebilir!

Erkeklere göre, kadınlar ilk buluşmada daha kalabalık yerlere gitmeyi tercih ederler. Buluşmaya gitmeden önce gideceğiniz mekanın yerini mutlaka ona söylemelisiniz. Çünkü sizi göstermek için birkaç arkadaşına haber verecektir. Şık, bilinen ve abartılı olmayan mekanlar seçmeye özen gösterin. Yemek sipariş ederken, yiyebileceğinizden fazla bir şey söyleyip abartıya kaçmayın.

Kadınlara göre, daha önce tanımadığınız biriyle buluşuyorsanız tedbirli olmak önemli. Mutlaka gideceğiniz yeri birkaç arkadaşınıza söyleyin. Hatta arkadaşlarınızla tesadüfen orada karşılaşmış gibi de yapabilirsiniz. Birbirinizin sesini duyamayacağınız AVM’lerden uzak durmaya çalışın. Yemek sırasında kebap yerine ızgara yemeği tercih edin. Ayrıca dişinize yapışabilecek her türlü yiyeceğin can düşmanınız olduğunu da unutmayın. www.viplay.com/bekarliktan kurtulma rehberi bolum-3

Güzel bir ilk randevu geçirdin, peki şimdi ne olacak?

Erkekler, buluşma sonrasında hemen detayları arkadaşlarıyla paylaşmamalı. Başına gelebilecek masum olumsuzluklar, arkadaşlarınızın elinde bir koz olabilir. Erkeklerin dünyası kurtlar sofrası gibidir ve bazı klişeler hep işe yarar. Buluşmadan 1-2 saat sonra, kalıplaşmış bazı mesajlar atabilirsiniz. Örneğin ‘Uyudun mu?’, ‘Vardın mı?’ gibi. Bu tür mesajların kızların çok hoşuna gittiğini unutmayın.

Kadınlar da, buluşma sonrasında çok fazla arkadaşına detayları anlatmamalı. Ayrıca mesaj atmak için hiç acele etmemeli. Çünkü her şey yolunda gittiyse, ondan Uyudun mu?’, ‘Vardın mı? şeklinde mesaj gelecektir. Bu noktada sabırlı olmak çok önemli. Eğer uzun bir süre mesaj gelmezse, siz atabilirsiniz. www.viplay.com/bekarliktan kurtulma rehberi bolum-4 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN