Sephora Hot Now’dan 4. Sezon Ürünleri!

Sephora Hot Now’dan 4. Sezon Ürünleri!

1.950 views
0
PAYLAŞ

Asi ruhu ortaya çıkaran Sephora Tatto Me! sıra dışı tırnakların sırrı Sephora Tie Dye Oje, büyüleyici kokusu ile zamanda yolculuğa çıkaran YSL Manifesto EDP ve sezon modası neonu ellere taşıtan Ciaté Neon Manikür Set  tüm dünyada en çok konuşulan ürünler olarak öne çıkıyor!

 

Sadece Sephora’ya özel HOT NOW konsepti ile Sephora mağazalarındaki HOT NOW köşelerine uğrayarak dönemin en çok konuşulan ürün ve yeniliklerinden haberdar olmanız mümkün…

261341_swatch

Sephora Tattoo me!
Sephora’dan rock’n’roll tutkunlarına özel bir ürün! Sephora Tatto me kadınların asi ruhunu ortaya çıkarıyor ve hem yüz hem de vücutta kullanılabilen geçici ama etkisi uzun süre kalıcı dövmeler piyasaya sürüyor. Kuru kafa, çapa veya yıldız dövmelerle yaz çok sıcak olacak! Uygulamanın sadece bir saniye sürdüğü dövmeler waterproof bir makyaj temizleyici ile kolayca çıkarılabiliyor.

Fiyat: 21,50 TL.

Sephora Nail Designer Tie Dye Oje
Sephora’nın kült oje serisi olan Color Hit’in Degrade Top Coat’ı ile tırnak boyama sanatında yeni bir dönem başlıyor. Daha önce görülmemiş tırnaklar yaratan Tie Dye, özel dizayn edilmiş ergonomik şişesiyle kullanım kolaylığı sunuyor. “Tie dye” oje üstünde yavaşça yoğunlaşarak tırnak üzerinde degrade efekti yaratıyor.

Fiyat: 9,90 TL.

Ciaté Neon Manikür Seti
Podyumlardan sokaklara taşınan neon akımı, Ciate ile artık tırnaklarda! Sezonun en trendi akımı olan neon etkisi, Ciate serisinin neon manikür serisi ile kolayca uygulanabiliyor. Bu ojeler ile yaz partileri artık çok daha renkli geçiyor!

Fiyat: 66 TL

L3698900_MANIFESTO_EDP_90_ML
Yves Saint Laurent

 

“Manifesto Eau de Parfüm”  
Yves Saint Laurent’in Manifesto Eau de Parfümü,  bağımlılık yaratan oryantal bir koku sunuyor. “Dayanılmaz, nefesleri kesen, duygusal” bir parfüm olarak tanımlanan Manifesto, zarif şişe tasarımı ve çarpıcı kokusu ile baştan çıkarıcı bir parfüm sunuyor.

Fiyat: 50 ml EDP —-225.00 TL

100 ml EDP—-310.00 TL

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN