Pegasus’la yıl sonu fırsatları

Pegasus’la yıl sonu fırsatları

912 views
0
PAYLAŞ

 

Misafirlerine uygun fiyatlarla uçma imkanı sunan Pegasus Hava Yolları, yılın son aylarını tatil ile geçirmek isteyen misafirleri için cazip kampanyalarına devam ediyor.

Pegasus Ucagi

Biletlerini www.flypgs.com internet sitesinden 29 Temmuz – 2 Ağustos 2013 tarihleri arasında satın alan Pegasus misafirleri, 1 Ekim – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda seçili iç hatlara 29,99 TL’den, Kıbrıs’a ise 30,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçarak; sonbahar ve kışı sevdikleriyle birlikte geçirme fırsatı buluyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

-*-

Pegasus Hava Yolları ( www.flypgs.com)

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli (Low Cost) havayolu Pegasus Hava Yolları, yurt dışında 43, yurt içinde 29 olmak üzere toplam 30 ülkede 72 noktaya tarifeli seferler gerçekleştirmektedir. İstikrarlı büyümesini sürdüren Pegasus, 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da Official Airline Guide (OAG) raporunda koltuk kapasiteleri baz alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” olarak gösterilmiştir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır. Paylarının yüzde 34,5’lik kısmını halka arz ederek 26 Nisan 2013 tarihinde Borsa İstanbul’da “PGSUS” kodu ile işlem görmeye başlayan Pegasus Hava Yolları; Türkiye’de borsaya kote olan ilk özel havayoludur.

Pegasus Hava Yolları ile ilgili gelişmeleri dijital medyada;

Resmi İnternet Sitesi :www.flypgs.com

Pegasus Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/PegasusHavayollari

Pegasus Twitter : http://twitter.com/ucurbenipegasus

Pegasus Youtube: www.youtube.com/pegasushavayollari

Pegasus Google+: https://plus.google.com/+PegasusHavayolları

adreslerinden takip edebilirsiniz. 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN