Pegasus misafirleri, Eylül ayında kaçırılmayacak fiyatlarla uçuyor

Pegasus misafirleri, Eylül ayında kaçırılmayacak fiyatlarla uçuyor

803 views
0
PAYLAŞ

Misafirlerine en uygun fiyatlarla uçma imkanı tanıyan Pegasus Hava Yolları kampanyalarına bir yenisini ekliyor. 

 Pegasus Ucagi

Biletlerini www.flypgs.com’dan 16 – 19 Temmuz 2013 tarihleri arasında erkenden alan Pegasus misafirleri, 1 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda seçili iç hatlara 39,99 TL’den, Kıbrıs’a 49,99TL’den ve seçili yurt dışı hatlarına 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçarak; sonbaharın ilk ayını sevdikleriyle birlikte seçili uçuş noktalarından dilediklerinde geçirme fırsatı buluyor.

 

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

-*-

Pegasus Hava Yolları ile ilgili gelişmeleri dijital medyada;

Resmi İnternet Sitesi :www.flypgs.com

Pegasus Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/PegasusHavayollari

Pegasus Twitter : http://twitter.com/ucurbenipegasus

Pegasus Youtube: www.youtube.com/pegasushavayollari

Pegasus Google+: https://plus.google.com/+PegasusHavayolları

adreslerinden takip edebilirsiniz.

 

Pegasus Hava Yolları ( www.flypgs.com)

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli (Low Cost) havayolu Pegasus Hava Yolları, yurt dışında 42, yurt içinde 29 olmak üzere toplam 29 ülkede 71 noktaya tarifeli seferler gerçekleştirmektedir. İstikrarlı büyümesini sürdüren Pegasus, 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da Official Airline Guide (OAG) raporunda koltuk kapasiteleri baz alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” olarak gösterilmiştir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır. Paylarının yüzde 34,5’lik kısmını halka arz ederek 26 Nisan 2013 tarihinde Borsa İstanbul’da “PGSUS” kodu ile işlem görmeye başlayan Pegasus Hava Yolları; Türkiye’de borsaya kote olan ilk özel havayoludur.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN