Olympos’un kutsadığı turkuaz limanlar’a bayram seyahati

Olympos’un kutsadığı turkuaz limanlar’a bayram seyahati

539 views
0
PAYLAŞ

GezginDamaklar damak tadına düşkün seyahat severler için Bayram Tatili’ne özel 7 – 11 Ağustos tarihleri arasında Akdeniz’in bakir kalmış cennet köşelerine uçakla tur düzenliyor.

 Balik

Antalya havalimanından başlayacak “Olympos’un Kutsadığı Turkuaz Limanlar” turu 4 gece 5 gün sürecek.

Düzlerçamı bölgesindeki Güver Uçurumu Kanyonu ve ardından ülkemizin en önemli antik kentlerinden Güllük Dağı Termessos Milli Parkı ile başlayacak tur boyunca Finike’de konaklanacak. Tur süresince görülecek yerler arasında; Lymra ve Arykanda Antik Kenti, Demre, Kaş, Üçağız, Tersane Koyu, Korsan Mağarası, Kekova Adası, Batıkşehir, Simena Kalesi, Demre Çayağızı Limanı, Myra Antik Kenti, Adrasan, Çıralı, Olympos Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti yer alıyor.

Kültür içerikli Olympos’un Kutsadığı Turkuaz Limanlar turu, deniz, kum ve güneşten yararlanabilecek bir tatil niteliği de taşıyor.

Antalya, Finike, Demre, Kekova, Çıralı ve Adrasan’ı kapsayan tur süresince GezginDamaklar’ı Akdeniz Mutfağı’nın farklı lezzetleri de  bekliyor…

“Olympos’un Kutsadığı Turkuaz Limanlar” bayram özel turunda,  gezi boyunca alınacak özenle seçilmiş sıradışı tüm menüler de dahil olmak üzere, iki kişilik odada kişi başı fiyat 1.200 TL.

www.gezgindamaklar.com  / Tel: 0212 240 80 80

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN