Keşfetmenin en gezgin yolu: Pegasus Şehir Rehberi

Keşfetmenin en gezgin yolu: Pegasus Şehir Rehberi

1.170 views
0
PAYLAŞ

 

Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kafkasları kapsayan 30 ülkede toplam 72 noktaya varan geniş uçuş ağına sahip Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com; fırsatlarla dolu dünyasına bir yenilik daha ekliyor. Yeni uçuş noktalarıyla farklı coğrafyalarda büyümesini hız kesmeden sürdüren Pegasus, uçuş ağında bulunan seçili destinasyonlara ilişkin pratik ve sıkça ihtiyaç duyulan tüm bilgileri, flypgs.com’da yer alan “Şehir Rehberi” bölümünde paylaşıyor.

 Pegasus Ucagi

Pegasus’la Çok Gezenler Kulübü* üyelerinin deneyim ve desteğiyle hazırlanan Şehir Rehberi bölümü; pek çok şehir hakkında genel bilgi, hava durumu, ulaşım, yeme içme, alışveriş, konaklama, gezilecek görülecek yerler ve acil numaralar gibi pek çok güncel, ihtiyaç duyulan ve ilham veren bilgi içeriyor. “Keşfetmenin en gezgin yolu” diyerek yola çıkan Şehir Rehberi bölümü, Pegasus ile uçuş deneyimi yaşayacak misafirlere, seyahatleri öncesinde gidecekleri şehirlere yönelik tüyolar sunarak seyahatlerini keyifli hale getirme imkanı sunuyor.

Pegasus Şehir Rehberi ile şehirlerle ilgili yüzlerce tavsiye Pegasus misafirlerine sunuluyor…

Hafta sonu seyahatinin en keyiflisi nereye olur? Hangi şehir uzun uzun gezmelik? Gittiğiniz şehirlerde ne yenilir, nerelerde kalınır, görülmesi gereken yerler neler? Bu ve benzeri soruların cevapları ve daha fazlası flypgs.com’da yer alan “Şehir Rehberi” bölümünde Pegasus misafirlerini bekliyor.

Şehir rehberi, seyahat planlarını yapanlara, Pegasus’un uçuş ağında bulunan onlarca destinasyona ait deneyimlenmiş pratik bilgiler sunuyor.

Pegasus’un yepyeni Şehir Rehberi’ne http://www.flypgs.com/pegasus-ile-ucus/sehir-rehberi.aspx adresinden ulaşılabilir.

 

 

 

* Çok Gezenler Kulübü Nedir?

Çok Gezenler Kulubü, Haziran 2011’de Pegasus sponsorluğunda gezilerine başladı. Amacı bir şehirde sadece yerlilerinin bilebileceği en özel lokantaları, ucuza konaklanacak adresleri, yeni barları, konser tarihlerini, müze ve galerilerdeki sergileri, sokakları, parkları, ulaşımın en kolay yöntemlerini, mahalleleri keşfetmek olan bu kulüp, seyahati amaç edinmiş birçok blogger’dan oluşuyor. Çok Gezenler Kulübü 2013’te de Pegasus’la çok gezmeye ve keyifli içerikler üretmeye devam ediyor.

 

 

Pegasus Hava Yolları ( www.flypgs.com)

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılından bu yana Esas Holding A.Ş. şirketlerinden biridir. Pegasus, kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost” ( düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkanı sağlamaktadır. Yurt dışında 43, yurt içinde 29 noktaya tarifeli uçuşlar düzenleyen Pegasus, misafirlerini 30 ülkede toplam 72 noktaya ulaştırmaktadır. İstikrarlı büyümesini sürdüren Pegasus, 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da Official Airline Guide (OAG) raporunda koltuk kapasiteleri baz alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” olarak gösterilmiştir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle  Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.

Pegasus Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/PegasusHavayollari

Pegasus Twitter : http://twitter.com/ucurbenipegasus

Pegasus Youtube: www.youtube.com/pegasushavayollari

Pegasus Google+: https://plus.google.com/+PegasusHavayolları

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN