İş çıkışında serinletici bir akşam keyfi için ‘Garden Pub’

İş çıkışında serinletici bir akşam keyfi için ‘Garden Pub’

886 views
0
PAYLAŞ

Windowist Tower’da bulunan ve Maslak Gezi İstanbul bünyesindeki ‘Garden Pub’ rahat ve samimi atmosferi, maç yayını yapan büyük ekranları, leziz atıştırmalıkları ve serinletici içki menüsü ile özellikle iş çıkışı rahatlamak isteyenler için ideal bir mekan!

Garden Pub

Sunduğu hazır ofis sistemleri ile girişimcilerin, uluslararası / yerel şirketlerin ve üst düzey yöneticilerin hayatını kolaylaştıran Windowist Tower, hem Maslak’ta iş dünyasının kalbi olmaya hem de benzersiz projeleriyle, şehrin ritmini profesyonellerin ayağına getirmeye devam ediyor.

26 katlı akıllı binanın giriş katında Gezi İstanbul’un bünyesinde yer alan ‘Garden Pub’, özellikle iş çıkış saatleri ile özdeşleşen “pub kültürü”nü yaşamak isteyen çalışanlar için ideal bir mekan. Modern ve rahatlatıcı atmosferi ile iş yorgunluğunu üzerinizden dakikalar içinde alan Garden Pub, işi işte bırakmanıza yardımcı olan en keyifli adreslerden biri. Yaz akşamlarınızı serinleten, ruhunuzu dinlendiren Garden Pub’da leziz menüler ve serinletici içkiler eşliğinde arkadaşlarınızla uzun sohbetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. İş çıkışı randevularının en keyifli adresi Garden Pub, İTÜ Ayazağa metro istasyonu’nun hemen yanı başında bulunan lokasyonuyla ulaşım açısından da son derece cazip.

Windowist Tower hakkında:

Maslak’ta bulunan 26 katlı Windowist Tower, kişiye özel concierge hizmetleri gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran executive hazır ofis çözüm ortağı. Helikopter pisti de bulunan Windowist Tower çatısı altında yönetici bölümü ayrı olarak dizayn edilmiş cornersuit ofisler, 1’den 6 kişiye kadar ofisler, bulunuyor. 200 kişilik kapasiteye sahip high tech konferans katıyla fark yaratan Windowist Tower’ın her katında resepsiyon, kişisel asistan, toplantı odası, mutfak, businesscenter, düşük maliyetli telefon görüşmeleri için VOIP telefon sistemi yer alıyor.  Bilgi çağının tüm gerekliliklerine uygun üstün teknolojik altyapısı ile Windowist Tower,  ‘akıllı bina’ özelliğini sürekli verilen bilgi-işlem desteği ile birleştirerek server rack hizmeti de dahil son nesil lüks ofis hizmeti veriyor. Gelişmiş teknolojik özelliklerinin yanında Windowist Tower, enerji tasarrufuna önem veren ve çevre dostu uygulamalarıyla ‘yeşil bina’ özelliğiyle de sürdürülebilirliğe de önem veriyor. Finans ve Kent bilgilerini içeren 360 derece binamızı çevreleyen sürekli VideoLed ekranı ile Büyükdere Caddesi’ni renklendiriyor.

 

Windowist Tower

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul

+90 212 214 70 00

Metro: İTÜ Ayazağa, Windowist Tower Çıkışı

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN