GSA ile bileklere yalın vurgu

GSA ile bileklere yalın vurgu

824 views
0
PAYLAŞ

GSA sezon koleksiyonunda yer alan minimalist saatler, sofistike detaylar ile bir araya geliyor. Anne Klein, Festina, Candino, U.S. Polo Assn. ve Toywatch markalarında yer alan ve beyazın albenisini yansıtan modeller, adeta doğallığa vurgu yapıyor. Yaz aylarında bronz tenle birlikte kendini gösteren beyaz renk hem gündüz hem de gece farklı stillerle kombinleniyor.

AK1058RGWT-299 TL PSF

Modayı yakından takip eden, modern ve şehirli kadının saat markası Anne Klein, şık olduğu kadar zarif modelleriyle dikkat çekiyor. Markanın koleksiyonunda yer alan saatler, altın rengi ile zenginleşiyor. Candino, sportif şıklığın temsilcisi olurken, zirkon taşlı modeller şehrin hızına uyum sağlıyor. Festina, kasasından kayışına kadar her parçasında kalitesini gözler önüne seriyor. Toywatch,  swarovski taş detaylarıyla öne çıkarken, U.S. Polo Assn. her ayrıntısıyla görenleri hayran bırakıyor

Anne Klein, Festina, Candino, U.S. Polo Assn., ve Toywatch’un geniş ürün yelpazesine Watch Home Mağazaları ve seçkin saatçilerden ulaşılabiliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN