Faber-Castell’den keyifli anlar için özel seri!

Faber-Castell’den keyifli anlar için özel seri!

1.053 views
0
PAYLAŞ

Yazı tutkunlarının vazgeçilmez markası Faber-Castell, Ocean, Orange, Coffee kurşun kalem koleksiyonlarının yanı sıra Natürel, Bambu A5 – A6 boyutlu defterleri hayatın her anına dokunarak gezgin ve tutkulu ruhlara eşlik ediyor.

 5075400705

Ocean, Orange ve Coffee Kurşun Kalemler seyahat rotalarının unutulmaz anlarını yazıya dökmeyi arzulayanların olmazsa olmaz parçaları olarak ön plana çıkıyor. Faber-Castell’in özel kurşun kalem koleksiyonlarının tamamlayıcı ürünleri Natürel ve Bambu serisi A5 – A6 boyutlu defterler ise sert ciltli yüzeylerinin dayanıklılığı sayesinde yıllara meydan okuyor. Ucu kolay açılan ve iz bırakmadan silinen rengarenk Ocean, Orange ve Coffee Kurşun Kalemler, özel defter serisiyle beraber ölümsüz anlara tanıklık ediyor.

Mavinin büyüsünü çağıran Ocean Kurşun Kalem Koleksiyonu…

Doğanın rahatlatıcı dinginliğini mavinin etkileyici tonuna taşıyan Ocean kalem koleksiyonu, gökyüzü duruluğunu ve okyanus esintisini sözcüklere taşıyor. Özel koleksiyon, okyanuslara açılarak mavinin en derin sonsuzluğunda ya da gökyüzünün ışıltılı yansımasında kaybolmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Kahve sıcaklığında Coffee Kurşun Kalem Koleksiyonu…

Yazı tutkunlarının hayal dünyasını aydınlatan kahve ve kalemin muhteşem uyumunu hissettiren Coffee Koleksiyonu, sözcükleri yazıya dökmeye yardımcı oluyor. Sözcüklerin sihirini kahvenin gizemli tadına taşıyan koleksiyon muhteşem bir sinerjiyi ortaya çıkarıyor.

Turuncunun enerjisi yansıtan Orange Kurşun Kalem Koleksiyonu…

Yazın ve güneşin sıcacık enerjisini yayan turuncu kalem koleksiyonu, yazmanın en içten haline adeta mucizevi bir tat veriyor.  Portakalın canlandırıcı etkisini yaratan turuncu renkli seri, pozitif duyguları sözcüklerle buluşturarak yazı tutkunlarının iyi hissetmesini sağlıyor.

Dayanıklı, foksiyonel A5 ve A6 boyutlarındaki Natürel ve Bambu serisi defterler…

Çizgili, kareli ve çizgisiz seçenekleri ile A5 ve A6 boyutlarındaki Natürel defterler vişne, mor, lacivert ve kömür gri renk seçenekleri bulunurken, Bambu serisinde açık kahve, koyu yeşil, koyu kırmızı ve koyu gri renk seçenekleri bulunuyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN