Dardenia, midye dolma partisine bekliyor!

Dardenia, midye dolma partisine bekliyor!

720 views
0
PAYLAŞ

Geleneksel Türk balık-ekmek lezzetini modern yorumuyla tüketici beğenisine sunan Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri Dardenia, deniz ürünlerini farklı şekillerde yorumluyor ve her damak tadına hitap eden lezzetler sunuyor. Balık aşkını tutkuya dönüştüren Dardenia, yaz günlerinin karşı konmaz lezzeti Midye Dolma Parti Paketi  ile lezzeti katlıyor.

 

Özel tarifli pilavı, özenle seçilmiş baharatları ve Dardanel çiftliklerinde üretilen enfes midyesiyle Dardenia Midye Dolma, doyum olmayan parti paketi ile lezzet tutkunlarını karşılıyor.

Taptaze ve çok lezzetli balıkları, sıcacık çorbaları, yumuşacık ekmekleri, eğlenceli sunumu ve orijinal pişirme teknikleri ile doyurucu ve pratik lezzete ulaşmanın en kısa ve sağlıklı yolu olan Dardenia; Erenköy, Maslak, Buyaka ve Aqua Florya şubelerinde lezzetseverleri bekliyor.

Dardenia Midye Dolma

Midye Dolma Porsiyon (5 Adet):              7.90 TL

Midye Dolma Parti Paketi (30 Adet):      40.00 TL

Dardenia Hakkında

Dardenia, Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak deniz ürünleri fine fast-food zinciri olarak ilk mağazasını Erenköy’de açtı. 2012 başında ikinci mağazası ile Maslak’ta da hizmet vermeye başlayan Aralık 2012’de Buyaka AVM’de 3. ve son olarak Mart 2013’te ise Aqua Florya’da 4.şubesini açan Dardenia, sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve yenilikçi ürünleri ulaşılabilir fiyatlara tüketiciye sunuyor. Uluslararası alanda küresel lezzet markası olmak hedefiyle, “Balık ekmek terfi etti” sloganıyla yola çıkan Dardenia, doğal ortamında yetişen, katkısız lezzetleriyle herkesi balık aşkına davet ediyor. www.dardenia.com

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN