Caz dolu bir Ağustos akşamı için: Setur Kuşadası Marina

Caz dolu bir Ağustos akşamı için: Setur Kuşadası Marina

1.745 views
0
PAYLAŞ

Setur Kuşadası Marina, 14 Ağustos 2013 tarihinde AARON TESSER ve MARC ANTOINE’nin canlı performansına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Setur Marinas Kuşadası AVM’de yapılan her 50 TL tutarındaki alışverişe 1 adet çift kişilik konser bileti hediye edilecek.

Setur Kuşadası Marina_Caz Konseri Davetiyesi

Dinginlik ve huzuru, Kuşadası’nın tarihi dokusu ve eğlencesiyle birleştiren Setur Kuşadası Marina, Ağustos ayında da etkinliklerinde hız kesmiyor. Setur Kuşadası Marina, 14 Ağustos 2013 Çarşamba Günü saat 21:00’de AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAIR VE   MARC ANTOINE & BACK UP SMOOTH JAZZ BAND performansına ev sahipliği yaparak dinleyenlere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

 AARON TESSER & MARC ANTOINE’DEN “NU JAZZ” VE “SMOOTH JAZZ”…

AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAIR, 2007’de yapımcı Gianluca Viani ile birlikte saksafon sanatçısı ve besteci AARON TESSER tarafından kuruldu. Tanınmış İtalyan müzisyenlerle çalışan AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAİR’in “Nu Jazz” parçalarından oluşan “Lookin’ Ahead”  ve “Soul” tınılarına yer verdikleri “Children” albümleri bulunuyor. Güçlü İtalyan caz melodilerine sahip grup “Veneto Jazz” gibi çeşitli festivallerde performans sergiledi.

Paris doğumlu gitarist, besteci ve yapımcı MARC ANTOINE ise kariyerine, ailesinin 11 yaşında hediye ettiği gitarla başladı.  90’larda Sting, Celine Dion, Rod Stewart gibi isimlerle çalıştı ve “Get Shorty”, “The Fan” ve “Patch Adams” gibi filmlerin müziklerini yaparak kariyerine devam etti. Çeşitli müzik ve caz ödüllerine sahip sanatçı, 2012’de “Guitar Destiny” adlı son albümünü çıkardı.  14 Ağustos akşamı, MARC ANTOINE&BACK UP SMOOTH JAZZ BAND dinleyenlerini “Smooth Jazz” türünde parçalardan oluşan bir konser bekliyor.

SETUR MARİNAS KUŞADASI AVM’DEN BİLETLER HEDİYE

Tatil, huzur ve eğlencenin merkezi olan Kuşadası Marina, alışveriş için de gözde bir mekan olma yolunda ilerliyor. 1 Eylül 2012’den itibaren hizmet vermeye başlayan Setur Marinas Kuşadası AVM tatilcilere, hem diledikleri gibi alışveriş yapma hem de değişik lezzetler tatma imkanı sunuyor. Kozmetikten, giyime, ev tekstil ürünlerinden, müzik markete kadar birçok seçenek sunan Setur Marinas Kuşadası AVM’de bulunan mağazalar arasında B&G Store, Polo Garage, Ayyıldız, Mudo, Us Polo, Madame Coco, D&R ve Smile bulunuyor. Setur Marinas Kuşadası AVM,  Cafe Marin, Ketchup, Tranch Cafe, Efes Beer Cafe ve Bomonti Cafe gibi cafe&restaurantlarda lezzetli yemeklerin tadına bakarken bir yandan da Kuşadası Marina’nın eşsiz manzarasını seyretme keyfini yaşatıyor. Market alışverişi için de uzağa gitmeye gerek bırakmayan Setur Marinas Kuşadası AVM’nin içinde Migros bulunuyor.       Deniz tutkunlarının caz ile buluşacağı etkinlikte, Setur Marinas Kuşadası AVM’den alışveriş yapanlar her 50 TL tutarındaki harcamalarında çift kişilik konser bileti kazanma hakkına sahip olacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN