Bu Ramazan iftar sofraları Profilolu yemek tarifleri ile lezzetleniyor

Bu Ramazan iftar sofraları Profilolu yemek tarifleri ile lezzetleniyor

594 views
0
PAYLAŞ

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri bu yıl da her yıl olduğu gibi web ve facebook sayfasından yayınladığı ramazan imsakiyesi ile tüketicilerin yaşamına değer katmaya  devam ediyor.  

imsakiye_gorsel

Profilo tüketicilerine  bu yıl bir yenilik daha yapıyor ve Ramazan İmsakiyesinde yer alan menü önerilerinden seçtiği yemek tarifleriyle ramazan sofralarına konuk oluyor.

Popüler yemek blogu Kevser’in Mutfağı’nın yaratıcısı Kevser Demir tarafından hazırlanan tarifler her gün www.kevserinmutfagi.com  blog sitesinden ve  Profilo’nun Facebook sayfasından tüketicilerle buluşuyor.  Ramazan ayı boyunca yayınlanacak “Profilo ile Ramazan Tarifleri”nde güllaçtan domates çorbasına, damla sakızlı muhallebiden pirinç pilavına birçok farklı lezzet önerisi ve tarifi yer alıyor. Ramazan ayını sevdikleriyle bereketli  iftar sofralarında ağırlamak isteyenler için Profilo’nun yayınladığı imsakiyeye ve her güne özel yemek tarifine www.kevserinmutfagi.com ve https://www.facebook.com/#!/ProfiloEvAletleri?fref=ts  adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN