Bayramda Marmaris’ten Datça’ya yeryüzü cennetleri

Bayramda Marmaris’ten Datça’ya yeryüzü cennetleri

857 views
0
PAYLAŞ

GezginDamaklar” bayram tatili için henüz plan yapmayanları, 07-12 Ağustos tarihlerinde Marmaris-Datça arasında bakir kalmış cennet köşeleri  keşfetmeye ve birbirinden enfes lezzetleri tatmaya davet ediyor…

cesitler

GezginDamaklar seyahat acentası damak tadına düşkün seyahat severlere Ramazan Bayramı için uçakla geçmişi M.Ö 2000’lere kadar uzanan, Karya, Dor ve Pers gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmış Datça’dan; Mısır, Asur, İyon, Pers, Makedon, Suriye, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin izlerini taşıyan, Türkiye’nin doğal limanlarından biri olan Marmaris ve Datça yarımadası ’na  dopdolu ve lezzetli bir seyahat seçeneği sunuyor. Şeker Bayramı’nı kapsayan tarihlerde 4 gece 5 gün sürecek “Marmaris’ten Datça’ya Yeryüzü Cennetleri Turu”nda Kleopatra Adası, Akyaka Köyü, Azmak Çayı, Bördübet, Bencik Koyu, Hasarönü Körfezi gibi muhteşem miraslarımız gezilirken, bir yandan Kızkumu’nda denizin içindeki kumsal patikada yürüyüş yapıp bir yandan da denizi her daim göl gibi olan Selimiye’yi, Bozburun’u, Gebekum’u ve Kargı koylarını, Knidos’u, Önbükü Orman Kampı’nı kapsayan çok geniş yeşil ve mavi bir coğrafyanın keşfine çıkılacak.

Tur boyunca; yöresel mezeler, tandır, çupra balığı, deniz levreği, kalamar, kabak, ayva ve incir tatlıları, çökertme kebabı, içli köfte, soğan çorbası gibi lezzetlerin de tadına varılacak.

GezginDamaklar “Marmaris’ten Datça’ya Yeryüzü Cennetleri” turunun iki kişilik odada kişi başı fiyatı ise 1.570 TL. Bu fiyata sıradışı menülerle kahvaltı ve yemekler de dahil.

Tur Hakkında Detaylı Bilgi İçin : www.gezgindamaklar.com

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN