Bayram tatilinde rotanızı NG Güral Afyon’a çevirin

Bayram tatilinde rotanızı NG Güral Afyon’a çevirin

655 views
0
PAYLAŞ

NG Güral Afyon Wellness & Convention, Ramazan Bayramı’nı tatil keyfine dönüştürmek isteyenleri çağırıyor. Sunduğu imkanlarla tüm ailenin gözdesi olacak NG Güral Afyon’da, bayram tatili şeker tadında geçecek.

NG Güral Afyon Wellness & Convention, Ramazan Bayramı’nı dinlenme ve tatil molasına dönüştürmek isteyenler için ideal bir adres. NG Güral Afyon’da tatil keyfini ve bayram coşkusunu bir arada yaşayacaksınız.

Çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve eğlence merkezi bulunan NG Güral Afyon Wellness & Convention, ayrıca 9.500 m2’lik termal SPA merkezine sahip. Aliva Spa merkez içerisinde termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler (Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi ve dinlenme alanları), sauna, buhar odası, macera duşları, su kaydırakları, dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar bulunuyor.

Tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahası, kaydıraklı çocuk havuzları da otelin sunduğu imkanlar arasında.

Ramazan Bayramı’nı adına yakışır şekilde yaşamak için NG Güral Afyon’dan yerinizi hemen ayırtın.

NG Hotels & Resorts hakkında:

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da NG Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da NG Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açan NG Hotels & Resorts, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı.

Türkiye’nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels & Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam ediyor. Zincirin üçüncü halkası olan NG Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Güral Afyon, 5 kalite belgesine birden sahip oldu. NG Hotels & Resorts, ileriki dönemlerde ise farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN