TripAdvisor Papyon.com’da

TripAdvisor Papyon.com’da

1.423 views
0
PAYLAŞ

Dışarıda yeme-içmeye dair her şeyi bünyesinde barındıran marka Papyon.com, kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmak amacıyla, dünyanın en büyük seyahat ve tavsiye sitesi olan TripAdvisor ile işbirliği yaptı. Bu önemli işbirliği sayesinde Papyon.com kullanıcıları, restoran sayfalarında binlerce TripAdvisor tavsiyelerini ve ortalama puanlarını da görebiliyorlar. Bu çok zengin içerik sayesinde, kendileri için en doğru yeri seçebiliyor ve restoran spesiyallerine ulaşabiliyorlar.

Yemeksepeti_ logo

Dışarıda yeme-içmeye dair her şeyi bünyesinde barındıran Papyon.com, TripAdvisor ile yaptığı işbirliğiyle gücünü ikiye katladı. Kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmak amacıyla bu önemli iş ortaklığına imza atan Papyon.com, TripAdvisor içeriğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcılar, restoran arama sayfasında Papyon.com üzerinden yapılan puanlamalara ek olarak, TripAdvisor üzerinden verilen puanları da görebiliyorlar. Papyon.com’da bulunan yüzlerce restoran için TripAdvisor üzerinden gelen binlerce tavsiye bulunuyor. Kullanıcılar binlerce kişinin tavsiyeleriyle, kendileri için en doğru mekanı seçebiliyor ve restoran spesiyallerine ulaşabiliyorlar.

Yemeksepeti’nin yeni projesi Papyon.com’un bu önemli işbirliği ile ilgili olarak, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın şunları söyledi: “Kullanıcılarımızın kolay bir şekilde istedikleri bilgiye ulaşabilmeleri, hızlı ve doğru karar verebilmeleri bizim ilk amacımız. Dolayısıyla onlara daha zengin bir içerik sunabilmek hedefiyle ekip olarak büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. TripAdvisor ile yaptığımız bu önemli işbirliği sayesinde kullanıcılarımıza daha da zengin bir içerik sunma fırsatına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde Papyon.com dışarıda yemek isteyenler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı olacak.”

TripAdvisor İş Ortaklıkları Müdürü Fernando Oliveira işbirliğiyle ilgili şu yorumda bulundu: “TripAdvisor olarak, Türkiye’de Papyon.com ile kurduğumuz işbirliği ve TripAdvisor içeriğinin online rezervasyon sitesine entegrasyonu konusunda son derece mutluyuz. TripAdvisor, dışarıda yemek-içmek isteyenler için çok zengin bir içerik sunuyor. Bu işbirliği sayesinde Papyon.com kullanıcıları TripAdvisor kullanıcı topluluğunun tavsiyelerinden de ilham alarak nerede yiyeceklerini rahatlıkla araştırabilecekler.”

Yemeksepeti uzmanlığı ile hizmet veren ve online rezervasyon olanağı da bulunan Papyon.com’da, üyeler mekanlara puan vererek ve yorum yazarak görüş bildirebiliyor, dilerlerse diğer yorumları ve puanlamaları dikkate alarak mekan tercihlerini yönlendirebiliyorlar.

Papyon.com hakkında:

Papyon.com, dışarıda yeme içmeye dair her şeyi bünyesinde barındıran bir Yemeksepeti hizmeti. Siz programınızı yaparken, Papyon.com mekanları sizin için mutfak, bölge, etkinlik, bütçe gibi kriterlere göre filtreler; hatta ruh halinize ya da arkadaşlarınıza göre, hangi mekana gideceğiniz konusunda tüm gerekli bilgileri aynı adreste sunar ve sizin yerinize rezervasyonunuzu yapar. Ayrıca, diğer Papyon.com üyelerinin mekanlar için verdiği puanlar, yaptığı yorumlar veya uzmanların favori restoranları da karar vermeniz için size yardımcı olabilir.

TripAdvisor Hakkında:

TripAdvisor®, ziyaretçilerin mükemmel seyahat planlamalarını ve geçirmelerini sağlayan, dünyanın en büyük seyahat sitesidir. 30 ülkede faaliyet gösteren TripAdvisor; seyahat eden gerçek kişilerden güvenilir tavsiyeler, rezervasyon araçlarına doğrudan bağlantılar içeren zengin seyahat seçenekleri ve planlama özellikleri sunar. TripAdvisor markalı siteler, aylık 60 milyonu aşan tekil ziyaretçi*, 44 milyon pazarlama yapılabilir üye ve 100 milyonu aşan yorum ve görüşle dünyanın en büyük seyahat topluluğunu oluşturuyor. TripAdvisor ayrıca, TripAdvisor’ın sayıları milyonlara ulaşan aylık ziyaretçisinin turizm sektörüne erişmesini sağlayan TripAdvisor for Business adlı özel bölümü de kapsıyor.TripAdvisor Inc. (NASDAQ: TRIP), 19 farklı seyahat medya markası altında web sitesini işletmekte olup, tüm bu siteler altında aylık 75 milyondan fazla farklı ziyaretçi çekiyor**.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN